У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Таким чином одесити, вочевидь, висловились проти пам'ятника, який звеличує російського імператора
Невідомі особи в Одесі у вівторок, 17 жовтня, вирішили розібратися з пам'ятником російському імператору Олександрові II. Цю пам'ятку від гори до низу залили червоню фарбою, вочевидь натякаючи, що звеличування російських імператорів не повинно відбуватися під час війни з росією, у якій пролилась кров тисяч українців.
Про залитий червоною фарбою пам'ятник російському імператору повідомив активіст Сергій Стерненко. Він підкреслив, що під час війни в Україні таких пам'яток взагалі не повинно бути, адже вони прославляють вбивць українського народу. Також Стерненко додав, що в Одесі можна знайти ще декілька схожих пам'ятників, а сам цей монумент активіст назвав "імперським лайном".
Крім того, Стерненко опублікував фото, як виглядає ця пам'ятка зараз. Відомо, що інцидент стався у парку Шевченка. На місце події вже прибули копи. Вони працюють над становленням обставин інциденту.
В Одесі 30 листопада на XVI сесії Одеської міської ради депутати підтримали рішення про демонтаж та перенесення так званого пам’ятника "Засновникам Одеси". Тож скульптура Катерини II назавжди зникне з очей одеситів та гостей міста.
Питання демонтажу Катерини II актуалізувалося після початку повномасштабного вторгнення рф. Українці навіть зареєстрували дві петиції щодо цього пам’ятника. В одній пропонували знести його зовсім. Автор іншої петиції запропонував поставити на місці Катерини скульптуру порноактора Біллі Геррінґтона.
До міської ради Одеси звертався навіть Президент Зеленський і просив розглянути питання знесення пам’ятника. Місцева влада довго не могла ухвалити рішення, а мер Труханов виступив проти демонтажу. 2 листопада пам’ятник символічно "одягнули" – накинули ковпак ката, а на "руку" повісили зашморг з мотузки.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, скільки культурних об’єктів України знищили окупанти під час війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.