Ілон Маск продовжив спекуляції навколо України: згадав навіть «Партію регіонів»

Читать на русском

Бізнесмен продовжує корчити з себе політика та «українознавця»

Читать на русском
Ілон Маск продовжив спекуляції навколо України: згадав навіть «Партію регіонів»

Бізнесмен продовжує корчити з себе політика та «українознавця»

Ілон Маск 6-го жовтня оприлюднив декілька нових постів щодо політичних настроїв в Україні. Він згадав вибори президента 2012-го року, заявивши, що принаймні частина людей, які голосували за «Партію регіонів» – хочуть до рф. На це йому запропонували поглянути на дані виборів 2019-го та взагалі голосування за незалежність України в 1991-му році. 

 Ілон Маск вирішив не зупинятися на публікаціях, які виклали в чималої частини світу та, власне, України, обурення. Він виклав пост, у якому показав електоральну карту України 2012-го року. На ній різними кольорами вказано, де за яку партію більше голосували. 

На думку Маска, чимало з тих, хто голосував за «Партію регіонів» – хочуть приєднатися до рф. Він звичайно зазначив, що мова йде не про абсолютно всіх виборців цієї партії, але ситуацію це не змінює.

«Очевидно, що не всі, хто голосував за проросійську партію, хотіли приєднатися до Росії, але було б некоректно сказати, що ніхто не хотів».

У відповідь на це Маску запропонували поглянути на результати виборів 2019-го року, де зеленим кольором продемонстровано вибір людей на користь Володимира Зеленського. Темно-синій тут – «ОПЗЖ», але не забуваємо, що виїжджала ця партія не на своїй проросійській позиції, а на підкупі населення різного роду друбніми «покращеннями» у дворах та на вулицях. Проте, увагу Маска запропонували звернути саме на Херсон та Запоріжжя. 

У відповідь на це Ілон чого забув попередній пост, і «майже» правильно заявив, що ці міста та їхні регіони до рф точно не хочуть. Щоправда, як і вся Україна, включно з Кримом, але тут бізнесмен-псевдоукраїнознавець не квапиться визнавати помилки. 

«Херсон та Запоріжжя майже напевно не хочуть приєднуватися до Росії – анексія цих областей була зроблена для забезпечення сухопутного мосту та водопостачання Криму».

Ще порцію адекватності в публікації від Маска вніс старший політичний радник Гельсінської комісії США, а також активний друг України Пол Массаро. На публікацію, де бізнесмен прямо заявив, наче частина наших східних регіонів хоче до рф, Пол дав чітку відповідь: 

«Воля народу України — перемогти Росію і жити вільно від імперіалістичної агресії. Це вони демонструють своїм знищенням загарбника».

Крім цього, якщо вже пішла тенденції на карти, то Массаро запропонував переглянути іншу. Він відправив Маску карту голосування за незалежність України 1991-го року, та зазначив, що рішення підтримав буквально кожен регіон, як і Крим. 

Можливі причини спекуляцій Ілона Маска

Схоже, спекуляції Маска навколо України продовжуються. Поки важко зрозуміти, чи то напад несподіваної політичної заінтересованості, без знання наслідків діяльності «руського міра», чи справа в іншому. Одним з варіантів може бути спроба Ілона відвернути увагу на свої проколи в Twitter від проблем з Tesla

Справа в тому, що акції його компанії впали через проблеми на виробництві, але саме коли про це стало відомо, він розпочав публікацію цих недолугих постів, а потім звинуватив ботів у падінні акцій. Також усе це відвернуло увагу від його згоди на купівлю Twitter, але тимчасово. В останньому випадку люди тільки більше зацікавилися, як може змінитися політика соцмережі з такими висловлюваннями її власника. 

Нагадаємо, що ми розповідали про подробиці остаточної угоди щодо придбання Twitter Ілоном Маска

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.