Трьох колишніх членів «Партії регіонів» оголосили в розшук

Читать на русском

Проти них зібрані необхідні докази

Читать на русском
Трьох колишніх членів «Партії регіонів» оголосили в розшук

Проти них зібрані необхідні докази

Служба безпеки України офіційно повідомила про підозру трьом зрадникам. Усі вони раніше були членами «Партії регіонів». Наразі зрадники займають керівні посади в окупаційній адміністрації

Про розшук повідомили на офіційній сторінці СБУ.  За даними спецслужби, троє «ексрегіоналів» добровільно пішли на співпрацю з ворогом. Більш того, вони сформували «ядро» окупаційної адміністрації у Старобільському районі Луганської області. 

Зрадники отримали наступні «посади» від рашистів:

  • «виконувач обов’язків голови»,
  • «виконувач обов’язків заступника голови»,
  • «радник голови адміністрації Старобільського району лнр».

Варто зазначити, що ексчлени «Партії регіонів» до 2014-го року вже працювали в команді. Вони займали аналогічні посади в районній державній адміністрації Старобільська. Після початку повномасштабного вторгнення зрадники чекали на захоплення району, аби підтримати ворога. 

Фото зрадника. Джерело - СБУ


Вони очолили окупаційну адміністрацію та почали «активну роботу». Вона включає в себе наступне: 

  • пропагандистські акції та публічні церемонії з нагоди «червоних дат» календаря рф;
  • мітинги на підтримку російського вторгнення;
  • ​наради щодо роботи окупаційної адміністрації, зокрема для розширення пропагандистського впливу серед місцевого населення.

Підконтрольні ворогу медіа активно рекламували ці заходи. Його розповсюджували як частину антиукраїнського контенту. Також згадані «чиновники» активно давали інтерв'ю російським ЗМІ.

Фото зрадника. Джерело - СБУ


Зрадники просували наступні наративи: 

  • «визволення» місцевих мешканців «армією лнр» від «страждань», яких їм завдавала Україна;
  • ​«відродження руської культури» на Старобільщині;
  • ​необхідність підтримки «народної міліції лнр», як гаранта цих «перетворень».

Усім зрадникам уже повідомили про підозру. Вони звинувачуються в інформаційній співпраці з ворогом, вчиненій організованою групою. Також звинувачення стосуються добровільного зайняття посади в окупаційних адміністраціях. Усі вони оголошені в розшук. 

Фото зрадника. Джерело - СБУ


Колаборанти

На жаль, в Україні знаходяться громадяни, які вирішили перейти на бік ворога. Часто, це послідовувачі проросійських поглядів або бажаючі заробити грошей або отримати посаду. Значна частина «Партії регіонів» активно підтримувала подібні погляди, або ж навіть відкрито підтримала ворога. 

Колаборанти використовуються агресором для того, аби окупанти могли назначати їх на керівні посади, та робити вигляд, наче рішення приймають «українці». Насправді ж такі «чиновники» просто виконують накази з рф. Зрадники сподіваються на заробіток та посади, але в підсумку отримають тільки ув’язнення в найкращому випадку

Нагадаємо, що окупанти терміново евакуюють своїх родичів з Криму та Півдня України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.