У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Голодомор забрав до 7 мільйонів життів українських селян
Визнана Україною Республіка Ічкерія, яка перебуває під окупацією росії, визнала Голодомор 1932—1933 років в Україні актом геноциду українського народу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Постанову на сайті Президії уряду Ічкерії.
"Сьогодні, коли росія знову чинить агресію щодо України, дуже важливо називати історичні події своїми іменами… Президія уряду ЧР – Ічкерія ухвалює: Визнати Голодомор 1932—1933 років в Україні актом геноциду українського народу", - йдеться у документі.
Документ засвідчує, що протягом усієї історії, прикриваючись заявами про дружбу та "братні народи", росія намагалася знищити українців. Одним із прикладів цього є штучно створений голод 1932—1933 років, який забрав до 7 мільйонів життів українських селян.
"В Україні Голодомор сприймається як акт геноциду українського народу, інспірований урядом срср. Чеченський народ із глибоким розумінням та співчуттям ставиться до боротьби українців за незалежність. У наших народів однакові цілі та спільний ворог", - йдеться у постанові.
Чеченський народ вдячний українському народу, президенту України та Верховній Раді за визнання 18 жовтня 2022 року Україною Чеченської Республіки Ічкерія, тимчасово окупованої рф територією та засудження геноциду чеченського народу, йдеться також в документі.
Його вчинив комуністичний тоталітарний режим із наміром знищити цілком чи частково українську націю як таку. Ця кваліфікація випливає із Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року "Про запобігання злочину геноциду і покарання за нього" та Закону України "Про Голодомор 1932–1933 років в Україні" від 28 листопада 2006 року.
Оцінки кількості загиблих внаслідок Голодомору 1932–1933 років коливаються від 3 до 7 мільйонів жертв. Називаються й більші цифри. Радянський Союз намагався приховати правду про геноцид. У роки Голодомору західні уряди, прагнучи не погіршувати відносини з СРСР, воліли мовчати. Після Другої світової війни на міжнародному рівні було засуджено нацизм, проте злочини радянського режиму, зокрема й Голодомор-геноцид українців, залишилися без належної та єдиної міжнародної оцінки навіть після розпаду Союзу. А ще через три десятиліття режим у Росії знову вдався і до геноцидних практик щодо українців, і до використання голоду як інструменту, щоб тиснути на міжнародну спільноту.
Раніше ми писали, що Чехія визнала Голодомор геноцидом українського народу. Крім того, росія вчергове хоче влаштувати голодомор.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.