Головна
Шоу-біз
Культура
12:17, 22 Серпня
Информатор UA

Интро

Українську художницю Марію Примаченко посмертно нагородили відзнакою "Національна легенда України". Вона створила понад 800 неймовірних картин. Про це повідомляєІнформатор з посиланням на Офіс президента України. Імя художниці внесене до Всесвітньої енциклопедії мистецтва. 2009 рік ЮНЕСКО оголосила роком Марії Примаченко. "Цьогоріч її картину під назвою "Квіти виросли коло четвертого блока" продали на благодійному аукціоні майже за 15 мільйонів гривень, які передали на потреби Збройних сил України. Тобто навіть сьогодні, через чверть століття після смерті, Марія Примаченко живе й фактично продовжує допомагати Україні. І сьогодні Україна нарешті каже їй "дякую" та віддає належне відповідно до її внеску та заслуг, офіційно й назавжди визнає: це наша велика українська художниця. Велика українка. Національна легенда українського живопису Марія Примаченко", сказав президент України Володимир Зеленський. Нагороду вручили Ігорю Кожану, генеральному директору Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, де зараз триває виставка робіт мисткині. Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського Раніше Інформаторщо картину Марії Примаченко, продану для допомоги ЗСУ, передали у музей. Крім того,14-річна художниця із Запорізької області продає NFT-картини на допомогу військовим. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Художницю Примаченко, яка створила понад 800 картин, посмертно нагородили відзнакою

Читать на русском
Художницю Примаченко, яка створила понад 800 картин, посмертно нагородили відзнакою

Її ім’я внесене до Всесвітньої енциклопедії мистецтва

Українську художницю Марію Примаченко посмертно нагородили відзнакою "Національна легенда України". Вона створила понад 800 неймовірних картин. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Офіс президента України

Ім’я художниці внесене до Всесвітньої енциклопедії мистецтва. 2009 рік ЮНЕСКО оголосила роком Марії Примаченко. 

"Цьогоріч її картину під назвою "Квіти виросли коло четвертого блока" продали на благодійному аукціоні майже за 15 мільйонів гривень, які передали на потреби Збройних сил України. Тобто навіть сьогодні, через чверть століття після смерті, Марія Примаченко живе й фактично продовжує допомагати Україні. І сьогодні Україна нарешті каже їй "дякую" та віддає належне відповідно до її внеску та заслуг, офіційно й назавжди визнає: це наша велика українська художниця. Велика українка. Національна легенда українського живопису Марія Примаченко", – сказав президент України Володимир Зеленський.

Нагороду вручили Ігорю Кожану, генеральному директору Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, де зараз триває виставка робіт мисткині.

Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського

 

Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського

 

Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського

 

Джерело: Telegram-канал Володимира Зеленського

Раніше Інформатор писав, що картину Марії Примаченко, продану для допомоги ЗСУ, передали у музей. Крім того, 14-річна художниця із Запорізької області продає NFT-картини на допомогу військовим.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.