"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Найбільше нардепів-декларантів у владній фракції "СН"
Станом на березень лише 29 нардепів Верховної ради добровільно подали щорічні декларації за 2021 рік. Однак до завершення воєнного стану громадяни і ЗМІ не зможуть ознайомитися з деклараціями. Перевірити їх не вдасться і Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК).
Про це повідомляє "Рух Чесно". Найбільше нардепів-декларантів у владній фракції "Слуги народу" — 20 (8% від складу фракції), далі йдуть представники депутатських груп "Довіра" — 3 (17%), та "За майбутнє" — 2 (11%). У фракціях "Європейської солідарності", "Батьківщини", "Голосу" та серед нардепів від забороненої партії "ОПЗЖ" подано лише по одній декларації. Від позафракційних депутатів взагалі не має жодної.
В переліку тих, хто добровільно подав свої декларації, немає керівництва Верховної ради, лідерів парламентської більшості та голів інших фракцій та груп. У НАЗК зазначають, що через обмеження воєнного стану декларування за 2021 рік відбувається добровільно. На сайті агентства є лічильник, який відображає статистику поданих декларацій та оновлюється щопонеділка.
Також "Рух Чесно" вказує, що рядові посадовці досить справно подають декларації, а от посадовці Офісу президента, Кабміну та нардепи звітують про свої доходи найменше. Через обмеження воєнного стану НАЗК не може здійснити перевірку декларацій, тож у разі подання неправдивої інформації декларант не отримає покарання.
У вересні 2022 року нардеп Давид Арахамія зареєстрував законопроєкт № 8071, яким передбачається відновлення декларування та розблокування перевірок звітності партій. За словами автора законопроєкту, у ВРУ створено робочу групу для оперативного доопрацювання проєкту, а його ухвалення підтримує президент України Володимир Зеленський та посли G7. За інформацією НАЗК, за минулий 2022 рік загалом уже подано 77 300 декларацій, але кількість декларацій саме від народних депутатів наразі невідома.
Нагадаємо, у січні до свого окладу отримали стовідсоткову надбавку майже всі нардепи. Крім того, на Донеччині затримали депутата "ОПЗЖ", який працював на російську розвідку.
Також Інформатор писав, що нардеп Халімон міг незаконно збагатитися на 10 мільйонів гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.