"З вовками жити - по-вовчому вити. Це сувора реальність сучасного [Європейського] Союзу»
«Ватра» — пісня, яка почалась із пластового табору у 2018. Я тоді дуже хотіла потрапити на «Говерлю» — це була моя найбльша мрія! На ватрі ми грали у гру «горю — не чути», і коли я сказала: «горю за кимось ....» — ніхто не вибіг. Було ніяково, але тепер у нас є пісня!
Процедура спадкування здійснюється за заповітом або за законом
В Україні процедура спадкування здійснюється за заповітом або за законом. Якщо остання воля спадкодавця була нотаріально завірена і викладена в заповіті, право на спадкування мають особи, визначені у такому документі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Міністерства юстиції України .
У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також в разі неохоплення заповітом усієї спадщини, спадкування здійснюється за чергою:
Важливо знати, що кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття і в разі зміни черговості одержання права на спадщину.
Нагадаємо, в Одесі відповідач, щоб вплинути на рішення склав заповіт на користь судді.Крім того, в Україні, щоб передати майно іншому власнику, можна скласти заповіт або скористатися послугою дарування.
Також Інформатор писав, як оформити спадщину в Україні .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .