«Харківські Соколи» приймали «Будівельник», «Миколаїв» вирушив до Запоріжжя, а «Черкаські Мавпи» до Дніпра: результати матчів баскетбольної Суперліги

«Будівельник» закріпився на другому рядку турнірної таблиці Суперліги.

«Харківські Соколи» у матчі з «Будівельником» розгубили здобуту на старті перевагу та поступилися. "Запоріжжя" у матчі з аутсайдером Суперліги вирвало перемогу лише за 4 секунди до кінця основного часу.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У неділю, 16 січня, відбулися три матчі Суперліги. У Харкові «Харківські Соколи» зустрілися із «Будівельником». Стартовий відрізок матчу пройшов за значної переваги харківського клубу. «Харківські Соколи» своїм натиском просто придушили суперника та виграли першу чверть із різницею у сімнадцять очок. Поступово гості почали приходити до тями і стали скорочувати відставання. Але перевага «Харківських Соколів» все ще залишалася солідною – перша половина матчу завершилася з рахунком 45:34. Після перерви «Будівельник» продовжував надолужувати прогаяне в першій чверті, наздогнав суперника і незабаром вийшов уперед. Заключна десятихвилинка лише закріпила успіх київського клубу. «Будівельник» не дозволив харків'янам перехопити ініціативу та завершив поєдинок перемогою, яка дозволила столичному клубу закріпитися на другому місці турнірної таблиці регулярного чемпіонату Суперліги.

Аутсайдер Суперліги "Миколаїв" приїхав у гості до "Запоріжжя". Господарі відкрили рахунок у матчі і до п'ятої хвилини вели +9. Перша чверть також опинилася за гравцями «Запоріжжя» – 24:16. Під час другої чверті «Миколаїв» скоротив відставання до одного очка, але пропустив кілька атак суперника. На перерву команди пішли з рахунком 45:39. Третя чверть пройшла не дуже результативно, а на четвертій хвилині заключної десятихвилинки "Миколаїв" зрівняв рахунок. Команди йшли доволі щільно. За 8 секунд до кінця четвертої чверті гості вели +1. Господарі провели атаку, що завершилася фолом проти Сізова. Гравець «Запоріжжя» чітко реалізував два штрафні кидки та приніс перемогу своїй команді.

Після перемоги над «Будівельником», «Дніпро» продовжив серію домашніх матчів зустріччю з «Черкаськими Мавпами». Господарі жваво розпочали поєдинок і виграли першу чверть із різницею у 15 очок. «Черкаські Мавпи» намагалися нав'язати боротьбу та за підсумками другої десятихвилинки відіграли 4 очки. Але після перерви «Дніпро» знову взявся до справи. Перед четвертою чвертю перевага дніпрян становила вже 21 бал. У заключній десятихвилинці «Дніпро» успішно стримував атаки суперника, не надавши «Черкаським Мавпам» жодного шансу на успіх.

• «Харківські Соколи» – «Будівельник» 73:81 (26:9, 19:25, 15:27, 13:20);
  • "Запоріжжя" - "Черкаські Мавпи" 73:72 (24:16, 21:23, 10:11, 18:22);
  • "Дніпро" - "Черкаські Мавпи" 87:66 (29:14, 14:18, 25:15, 19:19).

Турнирная таблица

Турнірна таблиця

Наступні матчі Суперліги відбудуться 17 та 20 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також про підсумки матчів збірної України з гандболу на чемпіонаті Європи.