Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Також в ЄС працюють над реформами, щоб розширити блок
Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що розпочався скринінг законодавства України. Крім того, за її словами, незабаром буде сфомована переговорна рамка про членство нашої держави в Євросоюзі.
Про це вона повідомила під час брифінгу в Європейському парламенті. Водночас в ЄС працюють над реформами.
“Ми розпочинаємо процес скринінгу та формуємо рамку переговорів. А тим часом ми також почнемо працювати над нашими реформами, нашими власними реформами”, – зазначила фон дер Ляєн.
За її словами, йдеться про розширення ЄС до 35 держав-членів. У блоці погодилися почати переговори з Молдовою, а Грузія отримала статус кандидата на членство. Вона додала, що західнобалканські країни є частиною європейської спільноти.
“Серця мільйонів українців сповнилися радістю та надією, коли ми оголосили про відкриття переговорів про вступ. Народ України важко боровся, щоб досягти цього не лише на полі бою. Але також через роботу демократичних інституцій”, – підкреслила президентка ЄК.
Вона наголосила, що “ціла нація показує, як багато для них означає Європа”. Також додала, що пишається відповіддю ЄС на заклики України.
Ще 14 грудня президент Європейської ради Шарль Мішель повідомив, що ЄР офіційно підтримала початок переговорів щодо вступу України до союзу. У цьому історичному рішенні також згадується Молдова. Їй теж надали зелене світло для початку переговорів. Крім того, Грузії було присвоєно статус кандидата на вступ, а Боснія і Герцеговина також мають перспективу початку переговорів, якщо виконають перелік необхідних критеріїв.
Пізніше посол ЄС в Австрії Мартін Зельмаєр заявив, що Україні може знадобитись від 6 до 11 років для вступу до ЄС. Він розповів, що Іспанія йшла до ЄС одинадцять років, а Австрія шість років. За його думкою, Україна може бути десь посередині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.