У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Шахраї надавали онлайн-консультації покупцям та переконували їх придбати лікарські засоби за завищеними цінами
Поліція викрила шахраїв, які використовували фотографію глави МОЗ України для продажу неіснуючих ліків. Для свого бізнесу вони розповсюджували фейкову рекламу із зображення Віктора Ляшко.
Про це повідомляє пресцентр Нацполіції. За його даними, замість лікарського засобу фігуранти продавали дієтичну добавку.
"Зловмисники надавали онлайн-консультації потенційним покупцям та переконували їх придбати лікарські засоби за завищеними у кілька разів цінами. Проте замість лікарського засобу фігуранти продавали дієтичну добавку. Для цього чоловік створив та адміністрував декілька інтернет-ресурсів з продажу товару", - йдеться у повідомленні.
Крім цього, зловмисники запустили в соцмережах масштабну рекламну кампанію щодо продажу лікарських засобів у рамках реалізації неіснуючої програми МОЗ за зниженими цінами. У рекламі використовували фото глави МОЗ України.
"При цьому експлуатувалося змінене зображення очільника виконавчого органу з "лікарським засобом". Цільовою аудиторією фейкової реклами були передусім люди літнього віку, малозахищені верстви населення", - наголошують у поліції.
За даними поліції, 24-річний мешканець Харківської області та його 26-річна спільниця надавали онлайн-консультації потенційним покупцям та переконували їх придбати лікарські засоби за завищеними у кілька разів цінами.
Насправді ж замість лікарського засобу фігуранти продавали дієтичну добавку. Для цього чоловік створив та адміністрував декілька інтернет-ресурсів з продажу товару.
Наразі їм загрожує до п'яти років позбавлення волі. Поліція заблокувала шахрайські ресурси та провела низку обшуків на території Харківської та Закарпатської областей. Було вилучено понад 50 тисяч коробок з дієтичними добавками, комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які використовувалися у злочинній діяльності.
Нещодавно спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону погодила повідомлення про підозру подружжю колишніх підприємців, які виготовляли непридатні для використання боєприпаси. Шахраї одержали від Міноборони оплату 2,8 млн грн та використали неякісний порох для замовлених артилерійських снарядів.
Крім цього, в "Укрзалізниці" склали перелік основних схем, за якими працюють квиткові шахраї, та дали поради, як не стати їх жертвами. Найрозповсюдженішими є чотири схеми. Одна з них, це коли "перекупник" купує квитки заздалегідь на своє ім'я, а потім його продає іншому пасажиру.
Також Інформатор повідомляв, що Monobank повідомив динаміку шахрайства за своїми картками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.