Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Прем’єрка Естонії Кая Каллас пояснила Володимиру Зеленському що її країна не видаватиме українських чоловіків мобілізаційного віку, якщо вони дотримуються належних правил поведінки й не порушують закон
Прем’єрка Естонії Кая Каллас спростувала інформацію про те, що її держава нібито підтримує ідею допомогти Україні з мобілізацією, відсилаючи зі своєї території чоловіків мобілізаційного віку. Жодного виселення людини, якщо вона не порушила правила перебування і не скоїла злочину, не буде. І президент України Володимир Зеленський це знає, заявила Каллас.
В інтерв'ю виданню The Kyiv Independent вона проінформувала, що обговорювала це питання з президентом Зеленським під час його нещодавнього візиту в Таллінн. І, попри аргументи українського президента, він отримав негативну відповідь.
"Так, ми обговорювали питання українських біженців, особливо чоловіків мобілізаційного віку. Президент Зеленський описав, що є люди, які перебувають на полі бою, і є люди, які платять податки Україні, щоб ви могли фінансувати солдатів, які перебувають на полі бою. Але є також люди, які перебувають в інших країнах, наприклад в Естонії. Зараз для нас вони мають право бути тут", - сказала Каллас.
Вона пояснила, що висилання людей з території ЄС без належних для цього підстав суперечить демократичним цінності. А тому ті чоловіки, яких прихистила Естонія, можуть спокійно тут залишатись.
"Якщо вони дотримуються правил, якщо вони до нас дійшли, то ЄС дає їм тимчасовий захист. Тому ми точно не будемо робити нічого зі свого боку, щоб видати цих людей. Україна має звернутися до людей, які тут, і попросити їх повернутися, щоб допомогти своїй Батьківщині", - наголосила Каллас.
Відомо, що за тимчасовим захистом в Естонії звернулися понад 7 тисяч чоловіків мобілізаційного віку з України. Проте, жодних запитів від офіційного Києва не надійшло щодо їх репатріації на Батьківщину. Міністерство внутрішніх справ неодноразово зверталось до України, щоб повідомити про біженців у країні, якщо це необхідно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.