Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Згодом кордон оснастять найсучаснішим обладнанням системи безпеки та спостереження безпілотників
Естонія завершила будівництво паркану на кордоні з РФ. Його довжина становить 40 кілометрів. Йде споруда вздовж всього південного рубежу країни.
Про це заявив Міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Ляенеметс, цитує видання Politico. Зазначається, що таким чином Естонія хоче посилити охорону свого кордону. Адже ймовірність провокацій з боку РФ постійно зростає.
"Нашою метою є високотехнологічна сучасна прикордонна інфраструктура", – сказав міністр.
За його словами, кордон з росією має бути оснащений найсучаснішим обладнанням системи безпеки та спостереження безпілотників. Проте реалізувати цей проєкт доволі важко. Тому строк для його завершення встановлено на 2025 рік. Естонія навіть подала заявку на фінансування від ЄС.
"Покрити майже 340 кілометрів кордону – нелегка справа, незалежно від того, чи йдеться про інфраструктуру огорожі на материку чи системи спостереження на воді. Естонія подала заявку на отримання фінансування від ЄС для розвитку таких можливостей, як безпілотне спостереження та радіолокаційний моніторинг позицій", - сказав Ляенеметс.
На тлі повномасштабного вторгнення в Україну, країни-сусіди РФ почали зводити на кордоні паркани та посилювати охорону. Таким чином вони хочуть мінімізувати ймовірність провокацій з боку країни-агресора, а ще уникнути незаконної міграції.
Так, наприкінці жовтня Фінляндія ввела в експлуатацію тестову ділянку огорожі на кордоні з росією. Вона розташована у містечку Пелкола в Іматрі і сягає завдовжки три кілометри. Огорожа та дорога вздовж неї, а також технічна система спостереження є найсучаснішими з тих, що використовуються країнами. Вже ведуться роботи зі зведення наступної частини огорожі у Салла у Лапландії.
Влада Польщі теж вирішила відгородитись парканом від росії. Він буде аналогічний тому, що вже звели на кордоні з Білоруссю. Своєрідна стіна проходитиме по всій довжині кордону з Кенігсберзькою областю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.