У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У кремлі пропозицію турецького президента вирішили приховати
11-го грудня стало відомо, що президент Туреччини Реджеп Ердоган запропонував почати використовувати зерновий коридор для експорту інших товарів. Мова йде спочатку про продукти харчування, що не були узгоджені до цього, а потім і про інші види продукції. Наразі в московії на пропозицію нічого не відповіли.
Про це розповіло видання Anadolu. Пропозицію Ердоган зробив під час телефонної розмови з путіним. Фактично, мова йде про нове розширення зернового коридору. На думку президента Туреччини, це дозволить забезпечити країни світу товарами, що вони потребують якомога швидше, значно ефективніше.
«Ердоган заявив путіну, що Анкара та москва можуть почати працювати над експортом різних продуктів харчування. І, поступово, інших товарів через зерновий коридор», – говориться в джерелі.
Варто зазначити, що рф у звіті з кремля нічого не згадала про цю пропозицію. Там говорили тільки про те, що провідною темою було розглядання дотримання Стамбульських домовленостей. Також росіяни заявили, що угода вимагає усунення перешкод для відповідних поставок з росії, аби «забезпечити потреби країн, які найбільше цього потребують».
Про які саме товари йшла мова в пропозиції Ердогана – наразі невідомо. Також незрозуміло, що відповість на це москва. Залишається лише чекати відповідних заяв на офіційному рівні.
Раніше Ердоган офіційно анонсував телефонні розмови як з путіним, так і з президентом України Володимиром Зеленським. Зробив він це на TRT World Forum у Стамбулі. На тому ж заході виступав і Зеленський, який зазначив, що рф навмисно гальмує роботу зернового коридору. Через це час очікування суден збільшується до 3-5 тижнів. Також від цього щомісяця вдається експорту на кілька млн тонн української продукції менше, ніж могло б бути.
Дію зернового коридора в листопаді продовжили ще на 4 місяці. Україна запропонувала заключити домовленість одразу на рік, та додати до неї ще один український порт – «Миколаїв». Наразі експорт української продукції триває.
Нагадаємо, що росія – жертва, а НАТО – агресор: яку дезінформацію поширює рф для виправдання війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.