“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Поїздка запланована на січень
У січні 2021 місія Всесвітньої організації охорони здоров'я відвідає ринок міста Ухань, де, можливо, було покладено початок поширенню COVID-19, а після - інші китайські міста. Вчені хочуть зібрати там медичні дані і з'ясувати, чи існував вірус раніше, ніж про це стало відомо, і які тварини, крім кажанів, могли бути його переносниками.
Про це повідомив член місії Фабіан Лендер тц,- передає Інформатор .
Німецький вчений Лендертц з групи експертів ВООЗ, який також до цього брав участь у розслідуванні спалаху вірусу Ебола у Африці, назвав це «місією Індіани Джонса».
«Насправді справа не в тому, щоб знайти винну країну», - поділився Ліндерц в інтерв'ю Associated Press. «Мова йде про спроби зрозуміти, що сталося, і потім подивитися, чи зможемо ми на основі цих даних спробувати знизити ризик в майбутньому».
Він додав, що ця операція буде складніше його попереднього дослідження вірусу Ебола.
«Одна з труднощів полягає в тому, що у тих, хто заразився на COVID-19, може проявлятися широкий спектр симптомів або навіть повна відсутність симптомів. Це значно ускладнює відстеження ланцюжка зараження, тоді як Ебола має чіткі драматичні симптоми», - пояснив Лендертц.
Вчений говорить, що група вже розпочала переговори з китайськими колегами.
«Може бути, що ринок в Ухані був всього лише одним з перших місць мегараспрозпоасюдження», - повідомив експерт.
Експедиція перебуватиме в Китаї впродовж 4-5 тижнів. По прибуттю вченим потрібно буде пройти двотижневий карантин. У планах експертів - взяти зразки різних видів кажанів і інших тварин, які можуть переносити вірус. Вони припускають, що після кажана було ще щось, що стало проміжним розповсюджувачем до людини. Далі група хоче відновити ланцюжок подій, щоб в подальшому ситуація не повторилася.
Нагадаємо, перший випадок вірусу COVID-19 був імовірно виявлений 17 листопада 2019 у китайському місті Ухань. Передбачається, що він міг передатися людині від летючих мишей, суп з яких продавали на місцевому базарі.
Раніше ми писали, що в Україні назвали кількість повторно хворих на COVID-19 .
Крім того, раніше в світі зафіксували рекордне зростання числа заражень на COVID-19 за тиждень .