ДТЕК включив до списку на відключення ще майже тисячу будинків в Києві: причина

Читать на русском

Під відключення не потрапляли і 1 497 житлових будинків, що підключені до тих же електроліній, що і об’єкти критичної інфраструктури

Читать на русском
ДТЕК включив до списку на відключення ще майже тисячу будинків в Києві: причина
Це дозволить зменшити тривалість відключення для всіх жителів столиці

Під відключення не потрапляли і 1 497 житлових будинків, що підключені до тих же електроліній, що і об’єкти критичної інфраструктури

Частина будинків у Києві не потрапляли під відключення електроенергії, оскільки заживлені за тими ж лініями, що і об'єкти критичної інфраструктури. Для справедливості та відключення всіх клієнтів, ДТЕК створив альтернативну схему постачання світла. Тепер 750 додаткових будинків відключатимуть на рівних умовах з іншими. 

Про це повідомили у компанії ДТЕК Київські електромережі. Під час екстрених чи стабілізаційних відключень об’єкти критичної інфраструктури (насосні, котельні станції, лікарні) не відключаються від електропостачання. Разом з ними раніше під відключення не потрапляли і 1 497 житлових будинків, що підключені до тих же електроліній, що і об’єкти критичної інфраструктури.

"Станом на 30 листопада, нам вдалося створити альтернативну схему електропостачання для близько 750 будинків, що дозволить застосовувати до них екстрені чи стабілізаційні відключення. З одного боку завдяки цьому, зменшимо тривалість відключень для всіх киян. З іншого боку – забезпечимо більш справедливий підхід до електропостачання. Ще для 747 будинків ми не можемо змінити поточну схему електропостачання, що обумовлено технічними характеристиками мережі. Вони лишаються підключення до тих же ліній, що і критична інфраструктура. Ми продовжуємо спільну роботу з міською владою, ЖБК та ОСББ міста для застосування стабілізаційних чи екстрених відключень до цих будинків", - йдеться у повідомленні.

Списки критичної інфраструктури, котрі не потрапляють до відключень, не формує оператор системи розподілу. Їх погоджує військово-цивільна адміністрація. Рішення про те, які об’єкти туди включаються також приймаються спеціальною комісією при військово-цивільній адміністрації.

Де у Києві можна підзарядити телефон

На 19 станціях столичного метрополітену облаштовані точки з USB-зарядками, де доступна можливість підзарядити мобільні телефони та інші гаджети. Вони розташовані, зокрема, на станціях: Червоної лінії: "Академмістечко", "Житомирська", "Нивки", "Берестейська»; Синьої лінії: "Теремки", "Іподром", "Виставковий центр", "Васильківська", "Голосіївська", "Деміївська", "Тараса Шевченка", "Почайна", "Мінська", "Героїв Дніпра"; Зеленої лінії: "Бориспільська", "Харківська", "Позняки", "Осокорки", "Видубичі". Мережа точок для підзарядки телефонів на станціях метро розширюватиметься. Інформацію про нові локації оперативно оприлюднюватиме метрополітен.

Нагадаємо, за розповсюдження фото і відео обстрілів в Україні будуть жорстко карати. Крім того, в УЗ розповіли, чи скасовуватимуть потяги у разі нових блекаутів

Також Інформатор писав, чи планують українці у разі блекауту змінювати місце проживання. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.