Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Такий варіант розвитку подій розглядається
Лише 14% українців планують у разі блекауту в холодну пору року змінювати місце проживання. З них 6% зазначають, що переїдуть в інший населений пункт в межах області, 5% збираються переміститись в іншу область. За кордон вирушать 3% респондентів.
Про це свідчать результати опитування, яке провела дослідницька компанія Gradus Research. Соціологи опитали 2 000 респондентів
Більш ніж половина (55%) респондентів при обігріві свого житла залежать виключно від центрального опалення, тоді як лише автономним опаленням користується третина опитаних, а 5% – декларує наявність і того, і того. Серед тих, хто користується центральним опаленням, 48% опитаних декларують відсутність яких-небудь альтернативних способів обігріву житла у випадку відключення центрального опалення, тоді як ті, хто їх має, переважно зазначають про наявність електричних обігрівачів (48%). Наявна середня температура житла є значущо нижчою за ту температуру, яку опитані вважають для себе комфортною, – 17,7°C vs 21,2°C.
Найбільш важливі події за останній тиждень. Українці назвали аварійні та планові відключення електроенергії, що відбуваються через пошкодження значної частини енергетичної інфраструктури України (74%) та використання росією іранських дронів "Shahed" для нападу на цивільну інфраструктуру України (72%).
Зазначимо, учасники опитування заповнили анкети в мобільному додатку. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст розміром більше ніж 50 тисяч жителів у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіону. Розмір вибірки: 2 000 респондентів.
Через ворожі обстріли в Україні тимчасово відключають світло, щоб зменшити навантаження на енергосистему країни. Коли немає електрики, українці найчастіше займаються хатніми справами. Окрім хатніх справ, жінки частіше за чоловіків займаються хобі та дозвіллям. Серед опитаних жінок таких 17%, а серед чоловіків — 9%. Проте чоловіки частіше продовжують працювати або навчатися (таких 20% серед чоловіків і 14% серед жінок), слухають музику або дивляться фільми та серіали (13% проти 9% серед жінок) або займаються фізичною активністю (займаються спортом або йдуть на прогулянку 10% чоловіків, коли серед жінок таких 7%).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.