Чи реально зібрати дрон вдома? Коментар українського виробника

Чи реально зібрати дрон вдома? Коментар українського виробника

Читать на русском

Будь-який шлях починається з першого невеликого кроку, вважає Юрій Голик

Читать на русском
Дрони
З ідеї щодо збірки дронів вдома може вирости сотні різних команд, які поставлять це на потік

Будь-який шлях починається з першого невеликого кроку, вважає Юрій Голик

Українці зможуть пройти спеціальне навчання і збирати дрони самостійно. Таку пропозицію висловив віцепрем'єр-міністр України Михайло Федоров. Доцільність цієї ідеї у себе на сторінці прокоментував підприємець і волонтер Юрій Голик, адже його команда має досвід створення та запуску серійного виробництва мілітарних дронів.

Юрій Голик став волонтером ще у 2014 році. На сьогодні разом з партнерами та командою він не лише поставляє захисникам зброю та екіпірування, а й реалізує власні унікальні проєкти. Зокрема, програму із виробництва власних БПЛА.

«Навчалися самі, дивилися навчальні відео в інтернеті, допомагали знайомі. Залучили до роботи колишніх авіамоделістів. Ділилися досвідом та зв'язками наші авіарозвідники. На сьогодні у нас на фінальній стадії кілька проєктів з крилами. І вже кілька місяців випускаємо за свої кошти і передаємо різним підрозділам низку видів квадрокоптерів. Від стандартних моделей-конструкторів до власних розробок», — розповів підприємець.

Дрони

Команда інженерів, яку зібрав Голик та його партнери, активно працює над удосконаленням моделей та знаходиться в пошуку нових інженерних рішень. Щоб дрони рухались далі, швидше, були міцнішими і несли вантажі більшої ваги. Декілька ударних БПЛА і дронів-камікадзе вже випускають серійно. Але і цього недостатньо, щоб повністю закрити запити військових підрозділів. Тому ідею залучити до виробництва українців, які зможуть допомагати армії просто з дому, цілковито підтримує.

«Будь-який шлях починається з першого невеликого кроку. Ви можете не вірити в ідею Михайла Федорова збирати безпілотники вдома. Звичайно, є нюанси, але той факт, що в ній більше раціонального, абсолютно очевидний. З такої ідеї виростуть не тисячі окремих людей, які збирають безпілотники, а сотні різних рівнів команд, які поставлять це на потік», — підсумовує Юрій Голик.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.