"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Документ не набрав необхідної кількості голосів парламентаріїв
Сенат США увечері середи, 7 лютого, провалив голосування за законопроєкт щодо допомоги Україні, Ізраїлю й Тайваню, а також посилення безпеки кордонів країни. У ньому передбачалось виділення 118 млрд доларів на вирішення цих питань. Але документ не набрав потрібної кількості голосів.
З трансляції засідання верхньої палати Конгресу відомо, що "за" проголосувало 49 парламентарів та 50 – "проти". Для того, щоб документ було прийнято, він повинен був набрати не менше 60 голосів. Але стільки у Сенаті не знайшлось на підтримку компромісного законопроєкту. Причина – питання захисту кордонів.
Варто зазначити, що республіканці ще вчора, 6 лютого, заявили про відмову від голосування за цей законопроєкт. Тож він прогнозовано був провальним. Але, за інформацією видання The Hill, лідер демократів у Сенаті Чака Шумера має "план Б". Він пообіцяв винести на розгляд верхньої палати Конгресу новий документ, де буде тільки допомога Україні, Ізраїлю та Тайваню, але без захисту кордонів США.
З 12 січня США офіційно призупинили надання допомоги Україні. Грошей для Києва Вашингтон не має, а все через те, що Конгрес ніяк не схвалить нове фінансування й не проголосує за важливий законопроєкт. Все це справа рук республіканців. Байден заявив, що головною проблемою є Дональд Трамп. Начебто він заважає прийняти двопартійну угоду.
Під час промови 6 лютого Байден зазначив, що ухвалення законопроєкту про допомогу є дуже важливим питанням, і підтримка України ніколи не буде забута. А ось неухвалення рішення рівносильно перемозі у війні путіна. Але, як показало голосування, почутий він не був.
Ймовірність виділення військової допомоги Україні від США все ще зберігається, однак ризики, що цього не трапиться, зростають із кожним днем. Ситуація стане критичною у другій половині 2024-го, коли вже відчуватиметься брак озброєння, боєприпасів та деталей до бронетехніки. Це вплине на бойовий дух українців, а росія навпаки, буде окрилена своїми успіхами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.