“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Росіяни знають про цю проблему і намагаються перевантажити українські засоби ППО
Через затримку військової підтримки з боку США, викликаної суперечками в Конгресі, Збройні сили України вимушені економити боєприпаси. Київ побоюється, що без американської допомоги засоби ураження закінчаться. Про цю складну ситуацію знають в росії.
Через це ворог активно використовує безпілотники та ракети. Таким чином окупанти намагаються змусити Україну використовувати засоби ППО, які зараз не постачаються Америкою. Про це під час брифінгу у середу, 7 лютого, заявив координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.
"(Українські) командири на полі бою зараз приймають справді важкі рішення. Ми знаємо, що в деяких підрозділах вони дуже, дуже ретельно розподіляють свої боєприпаси, тому що починають хвилюватися, що вони закінчаться. Визначається, які інші системи більшого радіусу дії вони використовують", - заявив представник Білого дому.
За словами Кірбі, росіяни знають про цю проблему в українських військах. Водночас окупанти продовжують застосовувати БПЛА та ракети. Таким чином вони хотять змусити Сили оборони України використовувати засоби ППО, які зараз не постачаються Сполученими Штатами.
"Отже, це викликає деякі жорсткі рішення з боку командирів по всьому фронту - від сходу до півдня", - додав Кірбі.
З 12 січня США офіційно призупинили надання допомоги Україні. Наразі у Вашингтона закінчились гроші для Києва. Все через суперечки у Конгресі довкола захисту кордону США - республіканці вимагають включити відповідні заходи в один законопроєкт з підтримкою України, Ізраїлю та союзників.
Сенат США увечері середи, 7 лютого, провалив голосування за законопроєкт щодо допомоги Україні, Ізраїлю й Тайваню, а також посилення безпеки кордонів країни. У ньому передбачалось виділення 118 млрд доларів на вирішення цих питань. Але документ не набрав потрібної кількості голосів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.