«Донбас» став другим фіналістом плей-офф Української хокейної ліги

«Дніпро» отримає бронзові медалі.

«Донбас» здобув впевнену перемогу над «Дніпром» в п'ятому матчі півфінальної серії плей-офф. У фіналі «Донбасу» буде протистояти київський «Сокіл».

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У четвер, 8 квітня, відбувся п'ятий матч півфінальної серії плей-офф між «Донбасом» і «Дніпром». Попередній матч «Донбас» програв,але все одно лідирував в серії до чотирьох перемог з рахунком 3: 1.

Поєдинок проходив на арені «Альтаїр» в Дружківці. «Донбас» мав намір взяти реванш за поразку в минулому матчі і вже на третій хвилині вийшов вперед. Карамнов в ближньому бою переграв голкіпера «Дніпра» Хомутова, відправивши шайбу в ворота між щитками. Господарі продовжили атакувати, і за декілька хвилин Хомутов відбив кидки Пересунько і Шишлянникова. «Дніпро» проявив активність тільки в кінці періоду, при грі в більшості.

«Донбас» відзначився швидкої шайбою і на початку другого періоду. На 22-й хвилині Кобелєв відправив шайбу у ближній верхній кут воріт «Дніпра». Через дві хвилини Пангелов-Юлдашев потужним кидком під поперечину зробив рахунок 3: 0. На 37-й хвилині становище «Дніпра» стало зовсім плачевним. Пересунько віддав пас в центр, а Лялька закинув в порожній кут. Після пропущеної шайби тренер замінив Хомутова, відправивши на майданчик Петрова. Але і Петров недовго залишався «сухим», пропустивши на 39-й хвилині кидок Мільохіна. А за три секунди до кінця другого періоду Сигарьов під щитками голкіпера відправив шосту шайбу у ворота херсонської команди.

«Дніпро» закинув шайбу престижу на 48-й хвилині. Ратушний позбавив можливості голкіпера «Донбасу» Трифонова провести «сухий» матч. А в кінці матчу команди обмінялися закинутими шайбами. На 58-й хвилині Кобелєв отримав з-за воріт пас від Шишлянникова і потужним кидком пробив Петрова. Через хвилину Швецов кидком з середньої дистанції відправив шайбу в ворота Трифонова, яка стала останньою для «Дніпра» в поточному сезоні. Херсонський клуб, як і «Кременчук» став бронзовим призером, а «Донбас» зіграє у фіналі.

• «Донбас» - «Дніпро» 7: 2 (1: 0, 5: 0, 1: 2), рахунок в серії 4:1.

У фінальній серії плей-офф, що стартує 16 квітня, зіграють «Донбас» і «Сокіл». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про результати перших поєдинків 1/4 фіналу розіграшу Ліги Чемпіонів,про матчах баскетбольної Суперліги і про виході «Сокола» до фіналу плей-офф Української хокейної ліги .