«Донбас» обіграв «Дніпро» і в другому домашньому матчі півфінальної серії

Наступні поєдинки команди зіграють у Херсоні.

Програючи по ходу матчу, «Донбас» двічі закинув за півтори хвилини. Перемогу клубу приніс точний кидок Мільохіна.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У четвер, 1 квітня, відбувся другий матч півфінальної серії плей-офф між «Донбасом» і «Дніпром». В першому матчі «Донбас» здобув перемогу з рахунком 4: 1.

Поєдинок проходив на арені «Альтаїр» в Дружківці. Перший небезпечний момент створили гості. На 4-й хвилині Гасніков вийшов на ворота «Донбасу», але не зумів переграти Трифонова. «Донбас» відповів кидком Карамнова. Шайба потрапила в шолом голкіпера «Дніпра», і Хомутов попросив невелику паузу. А на 7-й хвилині «Донбас» відкрив рахунок. Монс зліва виїхав на ворота «Дніпра» і, перегравши Хомутова, вивів команду господарів вперед.

Після перерви «Дніпро» став все активніше загрожувати воротам суперника. На 32-й хвилині Трифонов парирував небезпечний кидок Крисанова. «Донбас» теж в обороні не відсиджувався. Команди обмінювалися атаками, проте удача посміхнулася херсонській команді. За 19 секунд до кінця другого періоду Швецов кидком в дальній кут пробив Трифонова і зрівняв рахунок в матчі.

Вже на першій хвилині третього періоду гості вийшли вперед. Закинутою шайбою, реалізувавши чисельну перевагу, відзначився Ратушний. На 47-й хвилині більшість реалізував вже «Донбас». Після кидка Сигарьова і рикошету шайба перелетіла Хомутова і виявилася в воротах «Дніпра». А через півтори хвилини Мільохін кидком в дальній верхній кут вивів «Донбас» вперед. За півтори хвилини до кінця основного часу «Дніпро» зняв воротаря. Однак влаштуватися в зоні суперника і влаштувати обстріл воріт «Донбасу» гравцям «Дніпра» так і не вдалося.

«Донбас» виграв другий матч, зробивши серйозну заявку на вихід у фінал УХЛ. Серія переїжджає в Херсон, де команди проведуть ще два матчі.

• «Донбас» - «Дніпро» 3: 2 (1: 0, 0: 1, 2: 1), рахунок в серії 2: 0.

Третій матч «Дніпра» і «Донбасу» пройде в Херсоні, 4 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі Україна - Казахстан і результатах матчів кваліфікації до ЧС-2022, про чвертьфінальних матчі баскетбольного Кубку України,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .