Ця пісня про сповідь часу, що вимірюється не годинами, а тягарем розлуки й випробувань. Головна героїня пригадує моменти любові та гіркоту розриву, а її історія стає метафорою колективної травми приниження, яка накопичувалася протягом усього життя, сповненого засуджень і приписів.
Курс долара впав у ціні на 7 копійок
Національний банк України (НБУ) на п'ятницю, 19 листопада, встановив офіційний курс долара на рівні 26,44 гривні, він впав у ціні на 7 копійок.
Про це свідчать дані на сайті регулятора, – передає Інформатор. .
Вартість євро зупинилася на рівні 29,96 гривні, він впав у ціні на 3 копійки.
Курс валют на 19 листопада в Україні:
Нагадаємо, Україна за 10 місяців 2021 року витратила з бюджету на 7,3% менше запланованого. Крім того, Світовий банк виділив Україні 411 млн. доларів. .
Також Інформатор писав, що Україна отримала 600 мільйонів євро допомоги від ЄС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .