Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Стало відомо, як змінився курс валют станом на 16 жовтня
Національний банк України встановив офіційний курс валют на понеділок, 16 жовтня. Згідно з даними регулятора, і американський долар, і євро стають дешевшими. Українцям розповіли, яка ситуація в пунктах обміну валют.
Такі дані з'явилися на офіційному порталі Національного банку України. Зазначається, що курс долара 16 жовтня становить 36,37 гривні. Це на 2 копійки менше, аніж у попередній банківський день. Що стосується європейської валюти, то євро становить 38,28 гривні. Це на 36 копійок менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.
Курс валют 16 жовтня:
При цьому важливо враховувати, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу регулятора. За даними порталу Мінфін, станом на 16 жовтня, в середньому купівля долара США відбувається за курсом 38 гривні, а продаж — 38,11 гривні. Купівля євро в середньому відбувається за курсом 40,20 гривні, а продаж — 40,47 гривні.
Раніше експерт "Економічного дискусійного клубу" Олег Пендзин поділився своїми прогнозами щодо вигоди короткотермінових гривневих депозитів.На думку експерта, зараз не варто очікувати девальвації гривні вище 39 гривні за долар у покупці, що робить такі депозити вигіднішими ніж купівля готівкового долара. При цьому фінансовий аналітик Андрій Шевчишин та президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко пропонують інший спосіб збереження заощаджень: вкладати вільні кошти у валюту.
Також раніше професор та заслужений економіст України Олексій Плотніков зазначив, навряд чи долар буде сильно збільшуватися за курсом, якщо різке зростання не сталося одразу після скасування фіксованого курсу. На думку експерта, євро може "одержати першість" лише у випадку, якщо на валютному ринку України буде сильне потрясіння.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.