“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Як змінився курс валют станом на 18 жовтня
Національний банк України встановив офіційний курс валют на середу, 18 жовтня. Після того, як валюта дешевшала, тепер фіксують зростання і долара, і євро. Стало відомо, що відбувається в пунктах обміну валют.
Така інформація з'явилася на офіційному порталі Національного банку України. Зазначається, що американський долар становить 36,45 гривні. Це на 12 копійок більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Водночас європейська валюта теж почала зростати: курс євро станом на 18 жовтня становить 38,55 гривні. Це на 27 копійок більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.
Курс валют 18 жовтня:
Водночас варто пам'ятати, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу, який встановлює Національний банк. За даними порталу Мінфін, станом на 18 жовтня купівля долара США відбувається за курсом 38,05 гривні, а продаж — 38,16 гривні. У випадку з євро купівля в середньому відбувається за курсом 40,40 гривні, а продаж — 40,57 гривні.
Раніше директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин поділився своїм прогнозом на 2024 рік. Аналітик переконаний, що курс долара наступного року може бути на рівні 41,4 гривні. Він пояснив, що це може статися в тому випадку, якщо в Україні не буде проблем з макрофінансовою допомогою міжнародних партнерів. Проте, вважає аналітик, якщо будуть проблеми з фінансовою допомогою, то повернення до емісії стане єдиним способом забезпечити соціальні платежі. В такому випадку "курс покотиться", вважає економіст.
Водночас раніше ситуацію на ринку валюти коментував професор та заслужений економіст України Олексій Плотніков. Він зазначив, що, на його думку, навряд чи долар буде сильно збільшуватися за курсом, якщо різке зростання не сталося одразу після скасування фіксованого курсу. На думку експерта, євро може "одержати першість" лише у випадку, якщо на валютному ринку України буде сильне потрясіння.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.