Доба на Донбасі: бойовики 4 рази порушили режим «тиші», втрат

Активність бойовиків спостерігалася поблизу Новолуганського

Доба на Донбасі: бойовики 4 рази порушили режим «тиші», втрат

Протягом минулої доби, 17 грудня, бойовики на Донбасі 4 рази порушили режим припинення вогню. Ніхто з українських захисників не постраждав.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр штабу операції Об'єднаних сил.

Так, у напрямку Травневого окупанти вели вогонь з автоматичних станкових гранатометів.

Поблизу Новотошківського бойовики стріляли із гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

У бік Новолуганського російські найманці відкривали вогонь двічі з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї.

З початку цієї доби, 18 грудня, порушень режиму припинення вогню не зафіксували.

Раніше Інформатор повідомляв, що іноземним військовим дозволили брати участь у навчаннях в Україні у 2022 році.

Також ми писали, що Німеччина блокує постачання зброї в Україну через НАТО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 
Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити