Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Під санкції потрапило понад 90 іноземних компаній, зокрема й із Піднебесної
Європейський Союз підготував черговий пакет санкцій проти росії. Вони стосуються не лише компаній з країни-агресора, а й іноземних, які допомагають москві ухилятись від санкцій.
Як зазначила в інтерв'ю німецькому виданню ZDF президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, до списку увійшло понад 90 іноземних компаній, зокрема й із Китаю. Адже деякі країни не співпрацюють з агресором, а от окремі компанії – так. І саме з ними має намір боротися ЄС.
"Якщо ми встановлюємо санкції, то є спроби їх обійти. Це не обов'язково держави, часто це окремі компанії. Ось чому тепер в одинадцятому пакеті санкцій є рішення, щоб ми могли застосовувати санкції до цих компаній безпосередньо, де б ми їх не побачили", – зазначила Урсула фон дер Ляєн.
За її словами, під санкції потраплять ті компанії, щодо яких є чіткі докази у порушенні санкцій. Вони постачали товари з Європи до росії через треті країни. Близько восьми таких компаній зареєстровані у Китаї.
"Це не означає, що вони мають бути китайськими. Це компанії, які існують частково на папері і мають власників, які походять із інших країн. Але вони зареєстровані в Китаї, і тут ми будемо чіткими", – підкреслила посадовиця.
Західні країни продовжують посилювати санкції проти росії. Так, 19 травня, США прийняли новий пакет санкцій проти рф, який розширює обмежувальні економічні заходи. Вони спрямовані проти 22 фізичних осіб та 104 компаній у більш ніж 20 країнах. Також того дня лідери країн “Великої сімки” на саміті у Хіросімі заявили, що планують обмежити експорт російських алмазів.
Раніше Білий дім оголосив нові санкції щодо організацій та осіб в росії та Ірану, які причетні до неправомірного утримання американських громадян в заручниках. Президент України Володимир Зеленський також ввів у дію санкції РНБО проти росії. До переліку потрапили відомі політики, партії, Центральна виборча комісія й одна з найбільших фінансових установ - "Росбанк". А ще тих осіб, які повʼязані з "Запоріжсталлю".
Ще Інформатор повідомляв, що США вперше виключили зі списку санкцій російського бізнесмена. Мова йде про співзасновника групи IBS Анатолія Карачинського.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.