“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Підприємець з росії перебуває під санкціями лише України. Інші країни обмежень проти Карачинського не запроваджували
Мінфін США виключив із списку санкцій співзасновника групи IBS Анатолія Карачинського. Це перший з початку війни випадок зняття обмежень з великого російського бізнесмена.
Повідомлення про зняття санкцій опубліковане на сайті Мінфіну США, але про причини скасування обмеження не йдеться.
Карачинський потрапив під санкції у квітні минулого року як член наглядової ради російського банку "Откритіє". За декілька днів стало відомо, що бізнесмен склав повноваження.
Після потрапляння під санкції Карачинський вийшов із ради директорів IBS, а потім продав свої акції менеджменту.
IBS заснована у 1992 році. Компанія серед іншого займається розробкою програмного забезпечення, впровадженням бізнес-додатків та іншими IT-рішеннями.
У 2021 році Карачинський займав 149 місце у списку найбагатших бізнесменів росії за версією Forbes. Його статки оцінювалися e $800 мільйонів.
Зараз підприємець перебуває під санкціями України. Інші країни обмежень проти Карачинського не запроваджували.
Після початку війни ні США, ні європейські країни не знімали санкції з російських бізнесменів. За даними Bloomberg, із запитом про виведення з-під санкцій у червні минулого року до влади Євросоюзу зверталося близько 40 росіян.
США, Великобританія, Євросоюз та низка інших країн запровадили санкції проти росії у відповідь на її злочинне вторгнення в Україну. 16 травня США та ЄС домовилися спільно співпрацювати у галузі санкцій. Reuters 10 травня з посиланням на джерела повідомив, що Євросоюз готує обмеження проти кількох десятків компаній з Китаю, Ірану, Казахстану та Узбекистану, які вважає причетними до обходу санкцій проти росії.
Про плани ЄС карати треті країни за допомогу росії писав і Bloomberg. Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн наголошувала, що Європейський союз обговорює можливість заборони транзиту підсанкційних товарів через росію до третіх країн або повну заборону на експорт цих товарів до держав, якщо будуть чіткі докази, що продукція йде у результаті до росії.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про нові обмеження G7 проти алмазної індустрії росіян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.