RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
15:28, 8 Червня
Информатор UA

Интро

У мережі з'явилися перші фотографії прямо зі знімального майданчику п'ятого фільму серії Індіана Джонс. Вивчаємо знімки разом з Інформатором . Зйомки картини стартували в цьому місяці у північній Англії. Перехожі вже встигли побачити там Харрісона Форда в костюмі з капелюхом. У той же час, Мадс Міккельсен поки зустрічався людям тільки під час прогулянки неподалік, але не в образі для фільму. На майданчику можна побачити чимало техніки із нацистської символікою. Серед неї є навіть броньований поїзд і різні вантажівки. Частину сцен знімають у замку Бамборо, що у графстві Нортамберленд. На час процесу його довелося закрити для відвідування туристами. У мережі також можна знайти коротке відео зі зйомок в замку. Там явно відбудеться щось не дуже гарне. Theyve started filming the new Indiana Jones film at Bamburgh Castle today! 🎥🍿 pic.twitter.com/lz7Gm3a4Ra Steve Karen (@TheSandK) June 5, 2021 Крім згаданих Харрісона Форда і Мадса Міккельсена в новому фільмі зіграють Фібі Уоллер-Брідж, Бойд Холбрук і Рене Вілсон. Ставить картину Джеймс Менголд, який працював над Форд проти Феррарі і . Нагадаємо, що Disney вже почала розробляти продовження . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

До мережі потрапили перші знімки зі знімального майданчика нового «Індіани Джонса»

Читать на русском
До мережі потрапили перші знімки зі знімального майданчика нового «Індіани Джонса»

Фільм вийде влітку 2022 року

У мережі з'явилися перші фотографії прямо зі знімального майданчику п'ятого фільму серії «Індіана Джонс».

Вивчаємо знімки разом з Інформатором .

Зйомки картини стартували в цьому місяці у північній Англії. Перехожі вже встигли побачити там Харрісона Форда в костюмі з капелюхом. У той же час, Мадс Міккельсен поки зустрічався людям тільки під час прогулянки неподалік, але не в образі для фільму.

 

На майданчику можна побачити чимало техніки із нацистської символікою. Серед неї є навіть броньований поїзд і різні вантажівки.

Частину сцен знімають у замку Бамборо, що у графстві Нортамберленд. На час процесу його довелося закрити для відвідування туристами.

У мережі також можна знайти коротке відео зі зйомок в замку. Там явно відбудеться щось не дуже гарне.

Крім згаданих Харрісона Форда і Мадса Міккельсена в новому фільмі зіграють Фібі Уоллер-Брідж, Бойд Холбрук і Рене Вілсон. Ставить картину Джеймс Менголд, який працював над «Форд проти Феррарі» і «Логаном».

Нагадаємо, що Disney вже почала розробляти продовження «Круелли» .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.