Головна
Україна
Політика
13:46, 13 Січня
Информатор UA

Интро

До Києва у п'ятницю, 14 січня, із робочим візитом приїде президент Азербайджану Ільхам Алієв. Він зустрінеться із главою держави Володимиром Зеленським. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу президента. Зеленський та Алієв виступлять із заявами у Маріїнському палаці. Орієнтовний час виступу лідерів двох країн 13:00. Зазначимо, Зеленський нещодавно зустрічався з Алієвим, де попросив Азербайджан допомогти Україні у звільненні політв'язнів, яких незаконно утримують у Росії. Він також нагадав, що у лютому відзначатиметься 30-річчя встановлення дипломатичних відносин України з Азербайджаном та Туреччиною. Тому він запропонував провести у лютому у Києві саміт за участю лідерів трьох держав. Нагадаємо, у в'язницях Росії незаконно утримують дев'ятьох цивільних журналістів з окупованого Криму. Крім того, на Донбасі у полоні бойовиків перебуває 300 людей, 40 з них військові. Також Інформатор писав, що із Сирії евакуювали трьох українок та одинадцятьох дітей, ще 19 людей хочуть повернутися додому. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

До Києва приїде президент Азербайджану Алієв: подробиці

Читать на русском
До Києва приїде президент Азербайджану Алієв: подробиці

Він зустрінеться із президентом України

До Києва у п'ятницю, 14 січня, із робочим візитом приїде президент Азербайджану Ільхам Алієв. Він зустрінеться із главою держави Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Зеленський та Алієв виступлять із заявами у Маріїнському палаці. Орієнтовний час виступу лідерів двох країн – 13:00.

Зазначимо, Зеленський нещодавно зустрічався з Алієвим, де попросив Азербайджан допомогти Україні у звільненні політв'язнів, яких незаконно утримують у Росії. Він також нагадав, що у лютому відзначатиметься 30-річчя встановлення дипломатичних відносин України з Азербайджаном та Туреччиною. Тому він запропонував провести у лютому у Києві саміт за участю лідерів трьох держав.

Нагадаємо, у в'язницях Росії незаконно утримують дев'ятьох цивільних журналістів з окупованого Криму. Крім того, на Донбасі у полоні бойовиків перебуває 300 людей, 40 з них – військові.

Також Інформатор писав, що із Сирії евакуювали трьох українок та одинадцятьох дітей, ще 19 людей хочуть повернутися додому.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.