Головна
Україна
Події
19:53, 1 Листопада
Информатор UA

Интро

Мешканця Дніпра засудили до 5 років позбавлення волі. Зрадник поширював інформацію про переміщення Збройних сил України. А також знімав на відео дислокації нацгвардійців. Про це повідомили на сторінці Офісу генерального прокурора. Зокрема, у відомстві повідомили, що співпрацював чоловік з ворогом через месенджери. "Чоловік за допомогою листування у месенджері "Telegram" передавав адміністраторам проросійських каналів у соціальних мережах відеозаписи з дислокацією підрозділів Нацгвардії", - йдеться у повідомленні. Також чоловік зливав інформацію про переміщення ЗСУ та військової техніки на території міста Дніпра. Розслідування здійснювала СБУ у Дніпропетровській області. Чоловіка визнали винним у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення, рух та розташування Збройних сил України та інших збройних формувань та засудили до 5 років позбавлення волі. Колаборанти та зрадники Серед громадян України є зрадники, які готові за гроші, посади чи просто з прихильності до «совку» чи рф піти на співпрацю з ворогом. Через їхню діяльність помирають наші співвітчизники та ускладнюється робота військових.  Зловмисники передають ворогу розвідданідані про місцерозташування наших військ, про проведення мобілізаційних кампаній та пересування наших підрозділів. Водночас, росіяни  використовують колаборантів-українців, аби створити окупаційну адміністрацією з ілюзією того, що нею керують самі українці. Насправді, всі колаборанти є зрадниками, які виконують все за вказівками влади рф. Нагадаємо, що з початку війни Україна провела 28 обмінів: скільки людей звільнили з полону. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

До 5 років ув`язнення: мешканця Дніпра посадять за ґрати за те, що зливав ворогу розвіддані ЗСУ

Читать на русском

Зрадник відправляв ворогу відео з дислокацією розташування військових

Читать на русском
До 5 років ув`язнення: мешканця Дніпра посадять за ґрати за те, що зливав ворогу розвіддані ЗСУ
На всіх колаборантів та зрадників чекає покарання

Зрадник відправляв ворогу відео з дислокацією розташування військових

Мешканця Дніпра засудили до 5 років позбавлення волі. Зрадник поширював інформацію про переміщення Збройних сил України. А також знімав на відео дислокації нацгвардійців.

Про це повідомили на сторінці Офісу генерального прокурора. Зокрема, у відомстві повідомили, що співпрацював чоловік з ворогом через месенджери.

"Чоловік за допомогою листування у месенджері "Telegram" передавав адміністраторам проросійських каналів у соціальних мережах відеозаписи з дислокацією підрозділів Нацгвардії", - йдеться у повідомленні.

Також чоловік зливав інформацію про переміщення ЗСУ та військової техніки на території міста Дніпра. Розслідування здійснювала СБУ у Дніпропетровській області. Чоловіка визнали винним у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення, рух та розташування Збройних сил України та інших збройних формувань та засудили до 5 років позбавлення волі.

Колаборанти та зрадники

Серед громадян України є зрадники, які готові за гроші, посади чи просто з прихильності до «совку» чи рф піти на співпрацю з ворогом. Через їхню діяльність помирають наші співвітчизники та ускладнюється робота військових.  Зловмисники передають ворогу розвідданідані про місцерозташування наших військ, про проведення мобілізаційних кампаній та пересування наших підрозділів. Водночас, росіяни  використовують колаборантів-українців, аби створити окупаційну адміністрацією з ілюзією того, що нею керують самі українці. Насправді, всі колаборанти є зрадниками, які виконують все за вказівками влади рф.

Нагадаємо, що з початку війни Україна провела 28 обмінів: скільки людей звільнили з полону.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.