Головна
Україна
Події
12:51, 27 Жовтня
Информатор UA

Интро

З початку повномасштабного вторгнення вже здійснено 28 обмінів. В рамках яких звільнено 978 людей (серед них 99 цивільних). Перемовини щодо повернення наших військовополонених додому тривають постійно.  Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. За її словами, останні кілька тижнів стали знаковими у питанні обмінів військовополоненими. "Наша держава дбає про кожного, "не голосно", бо так потрібно. Ця тема надзвичайно чутлива, ми не поширюємо інформацію про деталі процесу порятунку щоб не зашкодити й надалі цьому процесу. Робимо усе можливе, щоб захисники і захисниці повернулися додому", - сказала Маляр. Родичів закликають довіряти інформації про близьких лише державним уповноваженим інституціям, а саме: Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими, який об’єднує в собі понад 10 державних установ та організацій. Оприлюднення у соціальних мережах персональних даних військовополонених та безвісти зниклих може зашкодити їх безпеці та ускладнити процес перемовин щодо обміну.  Звільнені з полону українські військовослужбовці проходять лікування та реабілітацію у державних лікарнях й безкоштовно отримують повний спектр необхідних медичних послуг. Прийом родичів військовополонених та безвісти зниклих здійснюється у приймальні за адресою: Київ, вулиця Спаська 37. Також за телефонами можна отримати юридичну, психологічну допомогу та необхідну інформацію - (095) 412 74 24, (044) 425 12 09.  Що відомо про попередній обмін полоненими  У середу, 26 жовтня Україна повернула з полону 10 українських військовослужбовців. Серед них є один офіцер та 9 рядових і сержантів. Також передали тіло американського добровольця, ветерана армії США Джошуа Алана Джонса, який воював за Україну і загинув у бою з окупантами. Найстаршому визволеному з полону бійцю 55 років, а наймолодшому - 21 рік. Воїни служать зокрема в 60-ій, 57-ій, 28-ій бригадах та в різних військових частинах. Відомо, що зараз працюють над обміном "всіх на всіх".   Нагадаємо, ЄСПЛ зобов'язав росію забезпечити права українських військовополонених. Крім того, Україна має достатню кількість полонених для обміну з росією. Також Інформатор писав, для чого рф поширює міфи про "українських нацистів" та страшилки про "Aзов". Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

З початку війни Україна провела 28 обмінів: скільки людей звільнили з полону

Читать на русском

Звільнені з полону українці проходять лікування та реабілітацію

Читать на русском
З початку війни Україна провела 28 обмінів: скільки людей звільнили з полону

Звільнені з полону українці проходять лікування та реабілітацію

З початку повномасштабного вторгнення вже здійснено 28 обмінів. В рамках яких звільнено 978 людей (серед них 99 цивільних). Перемовини щодо повернення наших військовополонених додому тривають постійно. 

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. За її словами, останні кілька тижнів стали знаковими у питанні обмінів військовополоненими.

"Наша держава дбає про кожного, "не голосно", бо так потрібно. Ця тема надзвичайно чутлива, ми не поширюємо інформацію про деталі процесу порятунку щоб не зашкодити й надалі цьому процесу. Робимо усе можливе, щоб захисники і захисниці повернулися додому", - сказала Маляр.

Родичів закликають довіряти інформації про близьких лише державним уповноваженим інституціям, а саме: Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими, який об’єднує в собі понад 10 державних установ та організацій. Оприлюднення у соціальних мережах персональних даних військовополонених та безвісти зниклих може зашкодити їх безпеці та ускладнити процес перемовин щодо обміну. 

Звільнені з полону українські військовослужбовці проходять лікування та реабілітацію у державних лікарнях й безкоштовно отримують повний спектр необхідних медичних послуг. Прийом родичів військовополонених та безвісти зниклих здійснюється у приймальні за адресою: Київ, вулиця Спаська 37. Також за телефонами можна отримати юридичну, психологічну допомогу та необхідну інформацію - (095) 412 74 24, (044) 425 12 09. 

Що відомо про попередній обмін полоненими 

У середу, 26 жовтня Україна повернула з полону 10 українських військовослужбовців. Серед них є один офіцер та 9 рядових і сержантів. Також передали тіло американського добровольця, ветерана армії США Джошуа Алана Джонса, який воював за Україну і загинув у бою з окупантами. Найстаршому визволеному з полону бійцю 55 років, а наймолодшому - 21 рік. Воїни служать зокрема в 60-ій, 57-ій, 28-ій бригадах та в різних військових частинах. Відомо, що зараз працюють над обміном "всіх на всіх".  

Нагадаємо, ЄСПЛ зобов'язав росію забезпечити права українських військовополонених. Крім того, Україна має достатню кількість полонених для обміну з росією.

Також Інформатор писав, для чого рф поширює міфи про "українських нацистів" та страшилки про "Aзов".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.