«Дніпро» виграв у «Прометея» в першому домашньому матчі півфіналу плей-офф

Чинний чемпіон України повів у півфінальній серії до трьох перемог.

«Дніпро» в напруженому поєдинку здобув перемогу над географічними сусідами. Найрезультативнішим гравцем матчу з дев'ятнадцятьма балами в активі став дніпрянин Іссуфу Санон.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 28 травня, відбувся перший поєдинок півфінальної серії плей-офф між «Дніпром» і «Прометеєм». У чвертьфіналі «Прометей» в трьох матчах обіграв «Хімік»,«Дніпру» ж для перемоги над «Будівельником» знадобилося  провести всі п'ять поєдинків .

Глєбов відкрив рахунок у матчі, на що «Прометей» відповів точним кидком Вона. Тимофієнко закинув дальній і «Дніпро» повів 7: 2. В середині чверті «Прометей» зрівняв рахунок, але Купер повернув лідерство «Дніпру». Команди не дуже результативно провели першу чверть, яка завершилася з рахунком 17:15 на користь господарів майданчику.

На початку другої чверті Майерс зрівняв рахунок, а Террелл триочковим кидком знову вивів «Дніпро» вперед. Господарі продовжували утримувати лідерство. У середині другої десятихвилинки команди розділяли 4 очка. Потім гості здійснили ривок, і Еванс вивів вперед команду з Кам'янського. І все ж першу половину матчу з рахунком 32:29 виграв «Дніпро».

Після ефектного данку Стефенса «Прометей» повів у рахунку, проте «Дніпро» провів ривок 8: 0 і знову вийшов в лідери. На майданчику тривала напружена боротьба. Ніхто з суперників не хотів поступатися, проте «Дніпро» зміг збільшити відрив і перед четвертою десятихвилинкою вигравав 9 очок.

Четверта чверть розпочалася з триочкового кидка Террелла і +12 для «Дніпра». Господарі тримали суперника на дистанції і за 5 хвилин до кінця основного часу матчу вели з різницею у 7 очок. Бобров прорвався під щит «Прометея» і двома руками зверху увігнав м'яч у кільце. Незважаючи не всі старання гостей врятувати матч, «Дніпро» вже не випустив перемогу з рук і повів в серії до трьох перемог.

• «Дніпро» - «Прометей» 72:63 (17:15, 15:14, 23:17 17:17), рахунок в серії 0: 1.

«Дніпро» і «Прометей» наступний поєдинок проведуть 30 травня. А 31 травня свій третій матч зіграють «Запоріжжя» і «Київ-Баскет». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемозі «Вільярреала» у фіналі Ліги Європи, про підсумки жеребкування чемпіонату Європи з волейболу серед чоловічих збірних, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.