«Дніпро», «Хімік» і «Тернопіль» здобули перемоги у перших матчах 1/8 фіналу Кубка України

До «Будівельника» і «Миколаєва», які вже забезпечили собі місце в 1/4 фіналу Кубку України,приєдналися «Черкаські Мавпи». Решта чвертьфіналісти стануть відомі за підсумками поєдинків.

До «Будівельника» і «Миколаєва», які вже забезпечили собі місце у 1/4 фіналу Кубку України, приєдналися «Черкаські Мавпи». Решта чвертьфіналістів стануть відомі за підсумками поєдинків.

Про перебіг подій в матчах Кубка України повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 4 грудня, відбулися шість поєдинків 1/8 фіналу баскетбольного Кубку України. На цій стадії в боротьбу за трофей включилися команди Суперліги. Протистояння у 1/8 фіналу складається з двох поєдинків - вдома і на виїзді, а переможець визначається за сумою двох зустрічей. Дві пари раніше вже зіграли свої матчі. «Миколаїв» переміг одеську «БІПА-СДЮСШОР», а «Будівельник» не залишив шансів «Маріуполю». У ще одній парі перший матч відбувся другого грудня. «Політехнік» на своєму майданчику в Харкові програв «Черкаським Мавпам» 64:88.

На стадії 1/8 фіналу розіграшу Кубка України сезону 2020/21 в трьох парах з восьми між собою зустрілися представники Суперліги. Чинний володар Кубка України «Хімік» приймав баскетбольний клуб «Харківські Соколи». Напруженої боротьби в цьому поєдинку не вийшло. Поступившись у першій чверті 11 очками, гості провалили другу десятихвилинку, додавши до свого відставання ще мінус 20. «Хімік» у другій половині матчу тільки нарощував перевагу, і в підсумку здобув впевнену перемогу 98:56, що практично перетворює поєдинок в просту формальність.

Для дніпровського «Дніпра» вже стало традицією слабо розпочинати матч та програвати першу чверть. Не став винятком і кубковий поєдинок з «Одесою». За чотири хвилини до кінця чверті господарі майданчика поступалися з подвійною різницею в рахунку (9:18), а до кінця десятихвилинки перевага «Одеси» досяг дванадцяти очок. У другій чверті «Дніпро» трохи скоротив відставання, і на перерву команди пішли за рахунку 40:47.

Після відновлення гри «Дніпро» швидко відігрався, і після штрафних у виконанні Тимофієнка вийшов вперед, а чверть завершив з перевагою в 11 очок. Заключна десятихвилинка також залишилася за чемпіоном України, як і матч в цілому. Гра у відповідь за згодою сторін теж пройде в Дніпрі 6 грудня.

У ще одній дуелі представників Суперліги зійшлися БК «Тернопіль» та «Київ-Баскет». Господарі непогано провели першу чверть, завершивши її з перевагою у 7 очок. «Тернопіль» продовжив нарощувати перевагу, і перша половина матчу завершилася з рахунком 50:35. Ривок «Київ-Баскету» дозволив київському клубу скоротити відставання по ходу третьої чверті до 5 очок, але «Тернопіль» знову збільшив перевагу до плюс 12. У заключній десятихвилинці гостям вдалося відіграти ще два очки, але все ж перемогу відсвяткували баскетболісти «Тернополя».

• «Дніпро» - «Одеса» 94:77 (17:27, 23:20 32:14. 22:16);
  • «Тернопіль» - «Київ-Баскет» 93:83 (24:17, 26:18, 23:26, 20:22).

Поєдинки у відповідь відбудуться 5, 6 і 7 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу «Зорі» над «Лестер Сіті»,про результати матчів Ліги Чемпіонів, зіграних 1 і 2 грудня,а також про поєдинках Української хокейної ліги .