“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
В організації заявили, що отримали інформацію від ізраїльської влади дані про можливу участь кількох співробітників агентства у нападах
Агентство ООН у справах палестинських біженців (UNRWA) почало розслідування стосовно можливої причетності декількох своїх співробітників до нападу ХАМАС на Ізраїль, що стався 7 жовтня. Цю секретну інформацію організація отримала від ізраїльської влади. В організації заявили, що якщо виявиться, що ці особи дійсно брали участь в терористичних дії, вони зазнають суворої відповідальності.
Про це повідомляє видання Reuters. Зазначається, що генеральний комісар UNRWA Філіп Лаццаріні отримав від ізраїльської влади дані про можливу участь кількох співробітників агентства у нападах на Ізраїль.
"Щоб захистити здатність агентства доставляти гуманітарну допомогу, я прийняв рішення негайно розірвати контракти з цими співробітниками та розпочати розслідування, щоб невідкладно встановити істину", - розповів він.
Лаццаріні не уточнив кількість підозрюваних співробітників. Також він не розголошує, що вони скоїли та який характер мала їх діяльність у нападах, проте зазначив, що будь-яка особа, якщо вона виявиться причетною до терористичних дій, зазнає суворої відповідальності.
Речник Генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік заявив, що Генеральний секретар ООН вимагає невідкладного розслідування. Будь-хто з UNRWA, причетний чи сприяючий нападам, буде негайно звільнений та притягнутий до кримінальної відповідальності.
"Генеральний секретар ООН нажаханий цією новиною", - резюмував його речник Стефан Дюжаррік.
26 січня міжнародний суд ООН закликав Ізраїль припинити геноцид палестинців у секторі Гази. Це рішення він виніс після того, як в ЮНІСЕФ заявили, що Газа стала найнебезпечнішим для дітей місцем у світі. Саме рішення було винесено завдяки позову Південної Африки. Однак, суд ООН не вимагає припинення військової операції в Ізраїлі. "За" це рішення проголосували 15 представників, "проти" - лише двоє. Таким чином організація закликала ЦАХАЛ негайно вжити заходів для запобігання вбивствам та пораненням палестинців і відзвітувати перед судом про результати цих заходів через місяць.
23 січня повідомлялось, що Ізраїль запропонував ХАМАС припинити бойові дії на два місяці. Ізраїльська влада пропонувала зробити паузу задля звільнення усіх заручників. Представники Ізраїлю хотіли аби звільнення відбулось у декілька етапів. Комплексна угода мала б передбачати звільнення живих та повернення тіл загиблих заручників у декілька етапів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.