Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У ТЦК нагадали, що поширення в інтернеті інформації про перебування їхніх працівників - це порушення статті 114-1 Кримінального кодексу України, яка передбачає тривалий термін ув'язнення
Якщо людина написала у Telegram, Facebook, Instagram чи будь-якій іншій соцмережі, де саме зараз перебувають представники ТЦК, які вручають комусь повістку, то за це її можуть посадити у тюрму. Термін ув'язнення немалий - від п'яти до восьми років. Військкоми вважають, що йдеться не лише про поширення інформації про військових, а й загалом дискредитацію та перешкоджання діяльності ЗСУ у період воєнного стану.
Допис про це з'явився у Facebook на сторінці Хмельницького ТЦК. Попередження стосується не лише жителів цієї області, а й загалом усіх українців.
"Поширення інформації в соціальних мережах інтернет, спільнотах месенджерів, щодо місця перебування, пересування військовослужбовців ТЦК Хмельницької області під час виконання ними заходів оповіщення військовозобов’язаних громадян - призводить до розкриття форм та методів виконання завдання з призиву на військову службу для захисту України, а також призводять до підриву авторитету Збройних Сил України у суспільстві", - йдеться у повідомленні.
Крім того, кажуть у ТЦК, такі діяння містять ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 114-1 Кримінального кодексу України. Йдеться про перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.
"За це передбачена відповідальність у виді позбавлення волі від п’яти до восьми років", - наголошують у Хмельницькому ТЦК.
Нещодавно блогер з Дніпра потав перед судом за те, що фільмував роботу співробітників ТЦК та викладав відео у мережу TikTok. Здебільшого це були зйомки вручення повісток. На суді чоловік наголосив, що робив це заради популярності й визнав свою провину. Суддя дав йому умовний термін покарання.
Як писав Інформатор, в Україні є випадки мобілізації людей, які мають право на відстрочку та працюють на серйозних оборонних підприємствах. У чоловіків забирають телефон, відправляють на ВЛК, і на зв'язок чоловік виходить, уже коли їде на навчання. Часто такі люди бувають не придатними до служби.
Нагадаємо, у Кривому Розі у ТЦК помер 44-річний чоловік нібито внаслідок раптового погіршення стану здоровʼя - але родичі у це не вірять.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.