ЦНАП відмовив жінці в оформленні права власності на житловий будинок через помилку в прізвищі - що вирішив суд

Заявниця вважає, що помилка у написанні прізвища у зазначеному договорі могла статися через неуважність посадових осіб

ЦНАП
Жінка вирішила оформити право власності на будинок, але ЦНАП їй відмовив

Жінка вирішила оформити право власності на житловий будинок. Для цього вона звернулась до ЦНАПу, але їй відмовили у зв'язку з помилкою у написанні прізвища. Про це йдеться у рішенні Іванківського районного суду Київської області, опублікованому 12 липня 2024 року.

22.03.2024 року жінка звернулась до Центру надання адміністративних послуг Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області із заявою про державну реєстрацію прав на нерухоме майно, а саме на житловий будинок, подарований їй за договором дарування її батьком. Проте, 26.03.2024 року вона отримала відмову державного реєстратора прав на нерухоме майно ЦНАП Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області в тому числі з тих підстав, що в договорі дарування її дівоче прізвище вказано не вірно. Заявниця вважає, що помилка у написанні прізвища у зазначеному договорі могла статися через неуважність посадових осіб, а оскільки виникла необхідність встановити факт належності документа їй, посилаючись на п. 6 ст. 315 ЦПК України, просить суд встановити факт належності їй договору дарування будинку.

Яким було рішення суду?

Суд задовольнив позов жінки. Встановити факт належності їй договору дарування житлового будинку укладеного 12.09.1995 року, відповідно до якого прийняла у дар жилий будинок з надвірними будівлями, який посвідчено державним нотаріусом.

"Матеріалами справи дослідженими в судовому засіданні та сукупністю доказів, підтверджується факт, що договір дарування житлового будинку укладений 12.09.1995 року, відповідно до якого позивачка прийняла у дар жилий будинок з надвірними будівлями, який посвідчено державним нотаріусом, належить заявниці, прізвище якої в зазначеному договорі дарування зазначено помилково.  Метою встановлення цього факту являється реєстрація права власності на нерухоме майно. Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про необхідність задоволення заяви про встановлення факту належності правовстановлюючого документа", - наголосив суд. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube