Чому окупанти стали запускати дрони-розвідники

Читать на русском

Дрони-розвідники відрізняються від добре знайомих нам дронів-камікадзе "Shahed"

Читать на русском
Чому окупанти стали запускати дрони-розвідники
Загроза ударів зберігається

Дрони-розвідники відрізняються від добре знайомих нам дронів-камікадзе "Shahed"

Останніми днями окупанти активізували роботу своїх дронів-розвідників. Вони вишукують, куди саме спрямувати свою зброю.  Це типова тактика поведінки ворога перед атакою. 

Про це заявила речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. Дрони-розвідники відрізняються від добре знайомих нам дронів-камікадзе "Shahed".

"Ми говорили, що вони не відмовляться від поодиноких ударів та від масованих і змішаних ракетних атак. Однак у росіян скрутна ситуація зі зброєю, тож їм доводиться більш ретельно аналізувати, куди саме бити", - наголосила Гуменюк. 

Вона додала, що дрони-розвідники відрізняються від добре знайомих нам дронів "Shahed" тим, що зазвичай не несуть бойового заряду. Однак зараз розвивається створення так званого мішаного типу БПЛА, коли дрон-розвідник виявляє ціль і може скинути заряд. Варто додати, що у Генеральному штабі країни нагадали про загрозу авіаційних та ракетних ударів ворога по об’єктах критичної інфраструктури на всій території України. Не варто нехтувати заходами безпеки – не ігноруйте повітряні тривоги і йдіть в укриття, у разі сигналу.

Яка оперативна ситуація станом на 9 січня  

За словами Гуменюк, оперативно ситуація залишається досить складною, але її стабільно контролюють Сили оборони. Це відбувається попри постійні обстріли ворогом мирних територій. ЗСУ продовжують протидіяти ворогу, зокрема і на Кінбурнській косі, де ворог має значні втрати. 

Скільки ще триватимуть атаки іранськими дронами-камікадзе

Взаємодія росії та Ірану, який постачає країні-агресорці безпілотники, продовжується. А значить Україні все ще загрожують атаки дронами-камікадзе. Однак останнім часом українські захисники практично зі стовідсотковою точністю їх збивають. Військовий експерт Давид Гендельман наголосив, що продовження атак іранськими БПЛА залежить від того, яку їх кількість вони мають. Також на це впливає подальше постачання і виробництво дронів. За словами Гендельмана, є інформація про те, що Іран допоможе розгорнути виробництво дронів у росії з іранських комплектуючих. За його словами, якщо росіяни матимуть бажання, то зможуть продовжувати такими темпами атакувати Україну ще довго.

Нагадаємо, на території України рф створила найбільше мінне поле у світі. Крім того, українська ППО збила вертоліт та безпілотник окупантів.

Також Інформатор писав, що Україна повернула додому ще 50 захисників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.