Шмигаль: на території України рф створила найбільше мінне поле в світі

Читать на русском

Замінована територія перевищує за площею навіть деякі країни

Читать на русском
Шмигаль: на території України рф створила найбільше мінне поле в світі
Шмигаль: на території України рф створила найбільше мінне поле в світі

Замінована територія перевищує за площею навіть деякі країни

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що росія утворила на нашій території найбільше за площею мінне поле в світі. Загальна площа небезпечної території склала 250 тисяч квадратних кілометрів. Це спричиняє серйозні проблеми як в пересуванні, так і в сільському господарстві нашої країни. 

Про це Шмигаль повідомив в інтерв'ю для південноамериканського інформаційного агентства Yonhap. Загалом російська агресія призвела до утворення великого мінного поля, якщо рахувати окремі заміновані поля. Мова йде про 250 тисяч квадратних кілометрів землі. 

«Наразі це найбільше мінне поле у світі. Воно не тільки ускладнює пересування людей, але й спричиняє серйозні перебої у сільському господарстві, яке є однією з наших основних галузей економіки», – зазначив Денис Шмигаль.

Агентство додає, що згадана площа перевищує площу всього Корейського півострову, яка складає близько 221 тисячу квадратних кілометрів. Крім цього, це мінне поле більше за Лаос чи Румунію, площа яких складає 238 тисяч квадратних кілометрів, а також і Велику Британію, яка має 244 тисячі квадратних кілометрів. 

Окремо Денис Шмигаль також додав, що для запобігання затягуванню війни потрібно зберігати санкційний тиск на агресора. Крім цього, світові варто не послабляти та навіть посилювати допомогу Україні. 

«Ми робимо все можливе, щоб війна якнайшвидше закінчилася. Для цього міжнародне співтовариство має неухильно дотримуватися санкцій проти Росії та посилювати їх. Ми не знаємо, коли закінчиться війна, але те, що ми повернемо собі всю нашу землю – це точно», – зазначив прем’єр-міністр. 

Мінування України

Ворог вдається до масового мінування всіх територій, які тільки зможе. Це стосується не тільки потенційних шляхів підходу наших військ, але й цивільних будинків, об’єктів та предметів побуту. До цього вони особливо часто вдаються на територіях, які вимушені полишити через активне просування Сил оборони України. 

Для прикладу, в Луганській області рашисти замінували всі великі мости, траси та лісосмуги. Це ускладнює пересування для ЗСУ, а також створює велику небезпеку для місцевого населення. Ворогу начхати, до яких жертв може призвести його діяльність. 

Нагадаємо, що за даними ГУР, удар по Макіївці в новорічну ніч — це частина плану Збройних Сил.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.