Головна
Україна
10:16, 1 Грудень
Информатор UA

Интро

1-го грудня голова Національної поліції України Ігор Клименко розповів про стан криміногенної ситуації за тиждень з 23-го листопада. Таким чином, під час аварійних виключень електроенергії правоохоронці збільшили кількість нарядів на вулицях, аби тримати ситуацію під контролем. Загалом, рівень злочинності у цей період навпаки впав, і повідомлень про порушення закону стало менше.  Про це Клименко розповів на своїй сторінці в Facebook. З 23 по 30 листопада зафіксовано зменшення кількості злочинів на 16%, якщо порівнювати з аналогічним періодом на тиждень раніше. Зокрема, зафіксовано зменшення про наступні види правопорушень:  шахрайства (менше на 24%); викрадення транспортних засобів (менше на 23%); крадіжок (менше на 7%); пограбувань (менше на 3%). Подібна ситуація спостерігається і з безпекою на дорогах. Кількість ДТП впала на 13%. Якщо більш конкретно, то на 22% зменшилася кількість аварій з травмуванням людей, і на 5% – ДТП зі смертельними наслідками.  «Ситуація під контролем. Національна поліція України працює. І пам’ятайте: у підрозділах поліції завжди зможете зарядити ґаджети та зігрітися», – додав Ігор Клименко.  Цікава виходить тенденція, з урахуванням чималої кількості фейків від рашистів. За їхніми недолугими заявами, у наших містах почалося справжнє пекло, всі підряд почали мародерити та влаштовувати рейди на супермаркети під час відключень. Більш того, вбивати та грабувати почали просто посеред центральних вулиць, і ніхто нічого з цим не може вдіяти. Загалом, типова брехня, яка в реальності повністю протилежна з правдою.  Наслідки ракетних атак З жовтня 2022-го року росіяни повністю перейшли до тактики масованих ракетних атак по енергетичній інфраструктурі України. Зокрема, цілять по електростанціям, лініям сполучення, підстанціям і т.д. Через ці обстріли електромережа нашої країни сильно слабшає і потребує чимало часу та засобів на відновлення. Зокрема, рашистські атаки створили необхідність введення екстрених та стабілізаційних відключень. У першому випадку абоненти можуть втрачати світло без конкретних графіків – відключення здійснюється через термінову необхідність зберегти електромережі цілими та уникнути перевантажень. Стабілізаційні відключення здійснюються за складеними графіками і потрібні для того, аби зменшити навантаження на конкретні напрямки мережі.  Нагадаємо, що росіяни готуються до нового масованого удару по Україні: супутникові знімки. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Чи вплинув блекаут на ріст злочинності в Україні

Читать на русском

Росіяни активно розповсюджували заяви про те, що в нас активізувалися злочинці

Читать на русском
Чи вплинув блекаут на ріст злочинності в Україні
Як змінився рівень злочинності в Україні через блекаут

Росіяни активно розповсюджували заяви про те, що в нас активізувалися злочинці

1-го грудня голова Національної поліції України Ігор Клименко розповів про стан криміногенної ситуації за тиждень з 23-го листопада. Таким чином, під час аварійних виключень електроенергії правоохоронці збільшили кількість нарядів на вулицях, аби тримати ситуацію під контролем. Загалом, рівень злочинності у цей період навпаки впав, і повідомлень про порушення закону стало менше. 

Про це Клименко розповів на своїй сторінці в Facebook. З 23 по 30 листопада зафіксовано зменшення кількості злочинів на 16%, якщо порівнювати з аналогічним періодом на тиждень раніше. Зокрема, зафіксовано зменшення про наступні види правопорушень: 

  • шахрайства (менше на 24%);
  • викрадення транспортних засобів (менше на 23%);
  • крадіжок (менше на 7%);
  • пограбувань (менше на 3%).

Подібна ситуація спостерігається і з безпекою на дорогах. Кількість ДТП впала на 13%. Якщо більш конкретно, то на 22% зменшилася кількість аварій з травмуванням людей, і на 5% – ДТП зі смертельними наслідками. 

«Ситуація під контролем. Національна поліція України працює. І пам’ятайте: у підрозділах поліції завжди зможете зарядити ґаджети та зігрітися», – додав Ігор Клименко. 

Цікава виходить тенденція, з урахуванням чималої кількості фейків від рашистів. За їхніми недолугими заявами, у наших містах почалося справжнє пекло, всі підряд почали мародерити та влаштовувати рейди на супермаркети під час відключень. Більш того, вбивати та грабувати почали просто посеред центральних вулиць, і ніхто нічого з цим не може вдіяти. Загалом, типова брехня, яка в реальності повністю протилежна з правдою. 

Наслідки ракетних атак

З жовтня 2022-го року росіяни повністю перейшли до тактики масованих ракетних атак по енергетичній інфраструктурі України. Зокрема, цілять по електростанціям, лініям сполучення, підстанціям і т.д. Через ці обстріли електромережа нашої країни сильно слабшає і потребує чимало часу та засобів на відновлення.

Зокрема, рашистські атаки створили необхідність введення екстрених та стабілізаційних відключень. У першому випадку абоненти можуть втрачати світло без конкретних графіків – відключення здійснюється через термінову необхідність зберегти електромережі цілими та уникнути перевантажень. Стабілізаційні відключення здійснюються за складеними графіками і потрібні для того, аби зменшити навантаження на конкретні напрямки мережі. 

Нагадаємо, що росіяни готуються до нового масованого удару по Україні: супутникові знімки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.