"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Багато чого задежить від ембарго
Не дивлячись на посітйний ріст цін на пальне - вони можуть продовжити зростання й надалі. Це залежить від логістики та збільшення попиту. В лютому може додатись ще один фактор росту ціну - ембарго на російські нафтопродукти.
Про це розповів експерт з питань енергетики Геннадій Рябцев, пише OBOZREVATEL.
Ситуація буде визначатися залежно від того, чи зможуть трейдери забезпечити в лютому-березні зростання потреб за скороченою пропозицією на ринку Європи.
"Можуть виникнути проблеми наприкінці січня-початку лютого. Тобто до цих проблем може додатися ще одна. Вона полягає в тому, що з 5 лютого запроваджується ембарго на російські нафтопродукти, і це означає, що можуть виникнути проблеми з наявністю на спотовому ринку (ринок, де здійснюються термінові контракти) вільних обсягів нафтопродуктів. Тому що насамперед європейські виробники будуть виконувати контракти – довгострокові та середньострокові. У наших трейдерів цих контрактів немає, вони працюють здебільшого на спотовому ринку, і тому через зникнення російських нафтопродуктів можуть виникнути проблеми з наявністю достатньої кількості бензину й ДП", – сказав експерт.
Ціни на бензин в Україні залежать здебільшого від цін на європейському ринку і курсу гривні. При цьому прогноз щодо вартості пального на цей рік є досить оптимістичним. Оскільки власне виробництво в Україні майже повністю знищене через ворожі обстріли, країна залежить виключно від імпорту з Європи. При цьому дефіциту не очікується.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.