Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Більшість підприємців і волонтерів посилюють співпрацю з військовими підрозділами для виконання їхніх запитів
Підтримка оборони — ключова місія для українців. Тому більшість підприємців і волонтерів посилюють співпрацю з військовими підрозділами для виконання їхніх запитів. Зокрема, на підсиленні здатності нашої країни самостійно забезпечувати себе безпілотниками зосереджена команда інженерів Юрія Голика та його партнерів.
Про це він повідомив на своїй сторінці. За майже два роки повномасштабної війни вже сформувався певний перелік топ-потреб захисників. Минулого року Юрій Голик у співпраці з такими ж небайдужими підприємцями продовжував закуповувати і передавати військовим дрони, тепловізори, снайперські гвинтівки та приціли до них, бронежилети, каски, засоби спецзв’язку та інше незамінне у фронтовій роботі обладнання.
Паралельно тривають роботи над створенням вітчизняних дронів. Підприємець впевнений – Україна має бути незалежною від зовнішнього ринку в цьому принциповому питанні. Він з партнерами зібрав досвідчених конструкторів, які працюють над створенням літаків-розвідників, літаків-камікадзе, літаків-бомберів та квадрокоптерів. Повітря – не єдина стихія, де працюють безпілотні апарати команди Голика. Вона також бере участь у проєкті з виробництва наземних дронів для евакуації поранених.
"Допомога захисникам України та розвиток власних проєктів оборонного характеру лишаються нашими приоритетами. Купувати та передавати – це добре, але важливо навчитися самостійно розробляти та виробляти те, що потрібно на фронті", — прокоментував Юрій Голик.
"На потік" вже поставили виробництво кількох моделей ударних дронів, а також дронів-камікадзе. Вони вже працюють на фронті, зокрема успішно нищать позиції окупантів на озброєнні 25 Січеславської повітряно-десантної бригади. Також розробники виготовляють комплектуючі – виносні антени та акумуляторні батареї для безпілотників.
У січні 2024-го підприємець разом з командою планують значно наростити обсяги виготовлення безпілотників й випустити більше літаків на серійний виробничий рівень.