"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Більшість опитаних жителів столиці вважають, що домовлятися про будь-що з РФ немає сенсу - її влада ніколи не дотримувала обіцянок
Журналісти Інформатора опитали перехожих у Києві, що вони думають про можливість переговорів з Росією щодо завершення війни. Адже менш як за місяць у Швейцарії пройде Глобальний саміт миру, на якому лідери 100 країн і міжнародних організацій шукатимуть шляхи виходу з війни. Більшість опитаних вважають, що навряд чи у політиків щось вийде.
Люди кажуть, що ситуація на фронті вкрай складна і зараз - не на користь України. Домовлятися на таких умовах з Росією - собі дорожче. Адже ворог не зупиниться і гатитиме далі по нових територіях і здійснюватиме нові наступи.
Кияни упевнені, що під час мирних переговорів треба вимагати повернення до кордонів 1991 року. І водночас зауважують, що допоки у РФ не зміниться вертикаль влади, говорити з росіянами немає про що. Переворот в Росії або якась інша подія, коли Путін і його підлеглі будуть відсторонені від влади, стали б для України надією про те, що з росіянами нарешті можна говорити.
"Дуже шкода людей на фронті, шкода, що люди гинуть. У цьому сенсі хочеться, щоб все це нарешті припинилось і тому, можливо, переговори потрібні. Але чи буде від них результат?", - зауважує одна зі співрозмовниць.
Деякі співрозмовники взагалі не вірять, що переговори матимуть вагу. Вони кажуть що Росія здійснює на Україну агресію вже 300 років і постійно бреше. Перемогти її можна лише зброєю.
"Війна буде тривалою. Це на довгі роки", - вважає один із захисників України, який зараз перебуває у відпустці та знову збирається на фронт.
Щодо інших досліджень соціологів та опитувань журналістів, то відомо, що люди в Україні найменше бояться ядерного удару (та й взагалі допускають його можливість), ніж жителі інших країн Європи. Також опитування свідчать, що більшість громадян України називають найважливішою ціллю у війні з Росією повернення кордонів 1991 року, включно з Кримом та окупованими наразі частинами Луганської і Донецької областей.
Нагадаємо, українці вважають найголовнішою проблемою в країні не війну. Кажуть, що найбільше її знищує корупція - і це наш головний біль.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.