Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Федір Веніславський заявив, що зараз не обговорюють внесення змін до законів, які могли б передбачати оповіщення або оформлення електронних повісток
Нардеп Верховної Ради Федір Веніславський заявив, що поки немає обговорень щодо внесення змін до законів, які стосувалися б електронних повісток. За його словами, уряд та військове керівництво не розглядають можливість оформлення таких повісток наразі. Нардеп додав, що найбільшою популярністю при оновленні даних має застосунок Резерв+.
Про це нардеп повідомив під час пресконференції в Медіацентрі Україна – Укрінформ. Веніславський зазначив, що під час розгляду законопроєкту в Комітеті національної безпеки, оборони та розвідки тривала дискусія з урахуванням всіх чутливих питань, включаючи можливість використання електронних засобів для оформлення повісток.
"І позиція Міністерства оборони, яка була озвучена, і позиція комітету (Комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. — Ред.), і позиція Офісу президента, Верховного головнокомандувача на цей час: електронних повісток бути не може. Тим більше їх не може бути без внесення змін до відповідного закону: або про мобілізаційну підготовку і мобілізацію, або про військовий обов’язок і військову службу, або про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних, призовників, резервістів", - сказав нардеп.
Також Веніславський додав, що на цей час не ведеться обговорення внесення змін до законодавства, що стосувалися б оповіщення або оформлення електронних повісток. За його словами, більшість українців оновлює дані саме через застосунок Резерв+.
За інформацією, яку отримав нардеп від заступниці міністра оборони Катерини Черногоренко, на ранок 26 червня оновлені військово-облікові дані мають два мільйони 370 тисяч українців.
У соціальних мережах поширювалися чутки про можливе впровадження електронних повісток у застосунку "Резерв+". За інформацією, яку надали представники Міністерства оборони України у коментарі для Інформатора, поки що поняття "цифрова повістка" не існує, і такі нововведення вважаються неможливими.
Натомість планується впровадження QR-кодів для електронних військово-облікових документів і можливість отримання направлень на ВЛК через цей застосунок.
Нагадаємо, після 16 липня повістки почнуть надсилати поштою. Також повідомлялося, чи можуть ухилянти нескінченно платити штрафи і не з’являтися за повісткою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.