У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Кожна країна має право ту чи іншу людину до себе не пустити
Ізраїль зняв для України всі обмеження щодо в'їзду. Вони діяли з початку повномасштабної війни. Остаточне рішення ухвалює прикордонна служба.
Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський. З початку війни до Ізраїлю з України приїхало 12 тисяч людей.
"На жаль, обмеження були, але тепер їх знято, ми повернули ситуацію до війни, коли кожен громадянин України може купити квиток, прилетіти до Ізраїлю, а далі на розсуд прикордонної служби", - сказав Бродський.
При цьому він заявив, що кожна країна має право тієї чи іншої людини до себе не пустити. І так само було до війни, жодної різниці немає. За словами посла, з початку війни до Ізраїлю з України приїхало 12 тисяч людей, які мають право на репатріацію.
"Ще більше 20 тисяч не євреїв, людей, які не мають єврейського коріння, приїхали до Ізраїлю як біженці. Як правило, це люди, які мають або родичі, або друзі в Ізраїлі, які можуть їм допомогти. Вони втекли від війни, в Ізраїлі вони набули офіційного статусу біженця і можуть там жити, принаймні поки йде війна", - наголосив Бродський.
Водночас Бродський повідомив, що до війни з України було чимало нелегальних робітників, які залишалися в Ізраїлі.
"Тому паспорт громадянина України викликає більше питань, ніж паспорт громадянина США, звідки у нас практично не було нелегалів. З України таких було кілька тисяч. І всім їм, до речі, надали легальний статус, на момент початку війни їх усіх легалізували", - сказав Бродський.
7 липня Ізраїль скасував додаткові обмеження для в'їзду українців. Їм більше не потрібно отримувати попередні електронні дозволи від Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю для в’їзду в цю країну. Для в’їзду в Ізраїль необхідно мати закордонний паспорт. Українцям, які їдуть до Ізраїлю слід бути готовими переконливо і за допомогою документів обґрунтувати відповідність мети своєї поїздки в аеропорту, оскільки прийняття остаточного рішення стосовно допущення на територію країни належать саме співробітнику прикордонної служби Держави Ізраїль.
Наприклад, туристам треба мати при собі зворотний квиток, підтвердження бронювання готелю, підтвердження покупки туру, а також суму коштів, достатню для запланованого знаходження в Ізраїлі, а також поліс медичного страхування. Ті, хто їде в Ізраїль на лікування, треба, окрім вищевказаного, мати персональне запрошення з персональними й контактними даними приймаючої сторони або лікарні. Зворотний квиток та достатні кошти також необхідні. Інші важливі правила в'їзду в Ізраїль читайте тут.
Нагадаємо, сотні українських біженців стоять у чергах на кордоні з Естонією. Крім того, в Угорщині змінили правила безкоштовного проїзду для українських біженців.
Також Інформатор писав, як українські пенсіонери-біженці можуть отримувати пенсії за кордоном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.