Ізраїль скасував додаткові обмеження для в'їзду українців

Читать на русском

Країна не приймає біженців із України

Читать на русском
Ізраїль скасував додаткові обмеження для в'їзду українців

Країна не приймає біженців із України

Українцям більше не потрібно отримувати попередні електронні дозволи від Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю для в’їзду в цю країну. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на посольство України в Ізраїлі.

Таким чином, громадянам України та їхнім друзям, які їх запрошують в Ізраїль, більше не потрібно отримувати електронні дозволи. Зазначене рішення стосується громадян України, які планують подорож до Ізраїлю з туристичною метою. Для в’їзду в Ізраїль необхідно мати закордонний паспорт. Українцям, які їдуть до Ізраїлю слід бути готовими переконливо і за допомогою документів обґрунтувати відповідність мети своєї поїздки в аеропорту, оскільки прийняття остаточного рішення стосовно допущення на територію країни належать саме співробітнику прикордонної служби Держави Ізраїль. 

Наприклад, туристам треба мати при собі зворотний квиток, підтвердження бронювання готелю, підтвердження покупки туру, а також суму коштів, достатню для запланованого знаходження в Ізраїлі, а також поліс медичного страхування. Ті, хто їде в Ізраїль на лікування, треба, окрім вищевказаного, мати персональне запрошення з персональними й контактними даними приймаючої сторони або лікарні. Зворотний квиток та достатні кошти також необхідні.

Є й інші важливі правила в'їзду в Ізраїль:

  • За 10 днів до в'їзду в Ізраїль потрібно заповнити декларацію особи, яка в'їжджає в Ізраїль за посиланням.
  • Необхідно внести свої особисті дані та дані подорожуючих з вами, заповнити декларацію про стан здоров'я, інформацію про вакцинацію або статус одужання, а також дані про адресу ізоляції під час карантину. Ті, у кого є цифровий сертифікат про вакцинацію, треба заздалегідь відсканувати або завантажити його в декларацію й отримати зелений пропуск (Green Pass): це треба зробити перед посадкою в літак. Також потрібен страховий поліс, що покриває витрати, пов'язані з COVID-19.
  • Якщо ваші родичі перебувають в Ізраїлі нелегально, вам відмовлять у в'їзді.
  • У разі отримання відмови на в'їзді до Ізраїлю, громадянин України має право оскаржити рішення прикордонної служби Ізраїлю протягом 48 годин у суді. Для цього потрібно уповноважити місцевого адвоката, який буде вирішувати питання скасування заборони в суді. На період розгляду справи така особа перебуватиме у спеціальному імміграційному центрі.

Нагадаємо, ЄС допоможе Україні виплачувати пенсії для біженців. Крім того, Латвія планує продовжити підтримку біженців з України до кінця року.

Також Інформатор писав, що поранені через війну українці зможуть лікуватися в Естонії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.