Червона зона: в Івано-Франківській області запроваджують заборону на посадку та висадку пасажирів

Читати російською
Рішення прийняли на засіданні державної комісії ТЕБ та НС

В Івано-Франківській області запроваджують червоний рівень епідемічної небезпеки, обмеження наберуть чинності з 26 лютого. Вводиться заборона на посадку та висадку пасажирів транспорту.

Про це повідомив міністр кабінету міністрів України Олег Немчінов, передає Інформатор .

"Заборонити посадку та висадку пасажирів на регулярні і нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом з 26 лютого 2021 до населених пунктів Івано-Франківської області та з них", - йдеться в повідомленні.

Комісія ТЕБ та НС доручила міністерству інфраструктури України відкоригувати графік руху транспорту до населених пунктів Івано-Франківської області та з них.

На контрольно-пропускних пунктах на території області будуть проводити температурний скринінг, також передбачено чергування бригад екстреної медичної допомоги, працівників національної поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій.

"При наявності в особи респіраторних симптомів або підвищеної температури її направлять до лікарні для проведення діагностики", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Івано-Франківській області посилили карантинні заходи. Крім того, в західних регіонах росте захворюваність і є ризик нових штамів COVID-19.