«Черкаські Мавпи» та «Будівельник» вийшли до фіналу Кубку України

Відбулися півфінали розіграшу Кубку України сезону 2020/21.

«Черкаські Мавпи» позбавили «Запоріжжя» можливості зіграти в фіналі на домашній арені. У «Миколаєва» не вистачило сил на другу сенсацію.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 1 квітня, в Києві і Черкасах відбулися матчі стадії 1/2 фіналу розіграшу Кубку України сезону 2020/21. У Черкасах «Запоріжжя» в статусі номінальних господарів зустрілося з «Черкаськими Мавпами». Перші очки в матчі в скарбничку «Запоріжжя» приніс Сизов. Вже незабаром команда вигравала 7: 2, а на 6-й хвилині перевага «Запоріжжя» зросла до семи очок. «Черкаські Мавпи» скоротили відставання, але програли першу чверть 12:16.

У другій чверті «Черкаські Мавпи» зробили ривок 7: 0 і вийшли вперед на три очки. Однак «Запоріжжя» швидко повернуло лідерство собі і після кидка Сизова повело +5. На перерву команди пішли за рахунку 30:26 на користь запорізького клубу.

На початку третьої чверті лідер кілька разів змінювався, але на 4-й хвилині «Черкаські Мавпи» почали йти у відрив, наростивши свою перевагу до дев'яти очок. «Запоріжжя» включилося і після триочкового Кеффі знову повело в рахунку. Після тридцяти хвилин гри рахунок на табло був 52:53.

А ось в заключній чверті свої умови диктували вже гравці «Черкаських Мавп». Різниця в рахунку впевнено збільшувалася, і на 5-й хвилині досягла 10 очок. Витративши багато сил в матчі з «Київ-Баскетом», гравці «Запоріжжя» вже не змогли знайти в собі додаткові внутрішні резерви. «Запоріжжя» програло, втративши можливість зіграти фінальний матч в рідному місті.

Суперник «Черкаських Мавп» у фінальному поєдинку визначався в Києві. Команда-сенсація чвертьфіналів БК «Миколаїв» протистояла «Будівельнику». Як і в матчі з «Дніпром», «Миколаїв» включив в заявку всього 8 гравців. Але це були виключно проблеми клубу. «Будівельник» не збирався робити знижку на дані обставини, вигравши першу чверть 27:19. У другій чверті «Миколаїв» став вигравати підбори під чужим щитом і після кидка Конате скоротив різницю в рахунку до одного очка. Але сили гравців не безмежні, і першу половину матчу все ж виграли кияни - 47:35.

Після перерви перевага на користь «Будівельника» швидко зросла до 21 бала. «Миколаїв» зміг трохи скоротити різницю, але хід матчу залишався під контролем гравців столичного клубу. «Будівельник» без особливих зусиль зберіг здобуту перевагу і став другим учасником фінального матчу.

• «Запоріжжя» - «Черкаські Мавпи» 67:79 (16:12, 14:14 22:27 15:26);
  • «Миколаїв» - «Будівельник» 71:81 (19:27, 16:20, 19:22, 17:13).

Фінал розіграшу Кубку України відбудеться 4 квітня в Запоріжжі. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі Україна - Казахстан і результати матчів кваліфікації до ЧС-2022,про чвертьфінальні матчі баскетбольного Кубку України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .