«Брюгге» в гостях розгромив «Порту»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах А, В, С та D

У Лізі чемпіонів розпочались поєдинки другого туру групового етапу. Матчі пройшли в чотирьох групах, а гру «Глазго Рейджерс» - «Наполі» перенесли. «Брюгге» забив у ворота «Порту» чотири м’ячі, а «Ліверпуль» здобув першу перемогу.

У вівторок, 13 вересня, матчі другого туру Ліги чемпіонів пройшли у групах А, В, С та D. «Ліверпуль» здобув перші очки, а «Порту» з великим рахунком програв на власному стадіоні.

Група A

У групі А відбувся лише один поєдинок. Матч «Глазго Рейджерс» - «Наполі» перенесли на 14 вересня через траурні заходи, пов’язані зі смертю королеви Єлизавети ІІ.

В поєдинку «Ліверпуль» - «Аякс»  господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині. Салах забив після розіграшу стандарту, поціливши у правий кут воріт «Аякса». На 27-й хвилині Кудус рикошетом від поперечини увігнав м’яч в ворота. А перемогу господарям на 89-й хвилині приніс Матіп.

Ліверпуль - Аякс

Результати матчу групи А:

• Ліверпуль — Аякс 2:1 (Салах, 17, Матіп, 89 – Кудус, 27).
Група А
Група А

Група B

«Байєр» та «Атлетико» протягом матчу не один раз могли відкрити рахунок. Але все вирішилось наприкінці поєдинку. Голи Андріха на  84-й та Дьяби 87-й хвилинах принесли перемогу німецькому клубу.

Байєр - Атлетико

«Брюгге» відкрив рахунок у матчі з «Порту», реалізувавши пенальті. Два м’ячі, пропущені на початку другого тайму, поставили португальську команду у дуже скрутне становище. На додачу  Нуса на 89-й хвилині остаточно добив «Порту». Грали за «Брюгге» і два українці. Яремчук вийшов на заміну на 71-й хвилині, а Соболь з’явився на полі на 75-й.

Результати матчів групи В:

• Байєр — Атлетико Мадрид 2:0 (Андріх, 84, Дьяби, 87);
  • Порту — Брюгге 0:4 (Хутгла, 15 (з пенальті), Сова, 47, Сков-Ольсен, 52, Нуса, 89).
Група В
Група В

Група C

В центральному матчі групи С «Баварія» на своєму стадіоні приймала «Барселону». З подробицями поєдинку можна ознайомитися тут.

В іншому матчі чеська «Вікторія» приймала міланський «Інтер». Гості відкрили рахунок на 20-й хвилині. Джеко на лівому краю штрафного майданчика отримав передачу від Корреа і відразу пробив у дальній кут. На початку другого тайму голкіпер «Вікторії» парирував кілька небезпечних ударів по своїм воротам. На 70-й хвилині господарі пропустили вдруге. Швидку атаку «Інтера» влучним ударом завершив Дамфріс.

Вікторія - Інтер

Результати матчів групи С:

• Вікторія Пльзень — Інтер 0:2 (Джеко, 20, Дамфріс, 70);
  • Баварія — Барселона 2:0 (Ернандес, 51, Сане, 54).
Група С
Група С

Група D

У матчі «Спортінга» з «Тоттенхемом» все вирішилось на останніх хвилинах. За кілька секунд до завершення основного часу Паулінью вивів «Спортінг» вперед. А на третій компенсованій хвилині Артур Гомес відправив у ворота гостей другий м’яч.

Спортінг - Тоттенхем

Долю матчу «Марсель» - «Айнтрахт» вирішав один м’яч. На 43-й хвилині влучним ударом відзначився Ліндстрем.

Результати матчів групи D:

• Спортінг - Тоттенхем 2:0 (Паулінью, 90, Артур Гомес, 90+3);
  • Марсель – Айнтрахт 0:1 (Ліндстрем, 43).
Група D
Група D

Розклад матчів Ліги чемпіонів

В сезоні 2022/23 матчі групового раунду Ліги чемпіонів закінчаться незвично рано – на початку листопада. Це пов’язано з чемпіонатом світу з футболу, який пройде в Катарі з 21 листопада по 18 грудня. Матчі плей-офф пройдуть у звичні терміни.

• Фінал: 10 червня 2023 року.

Матчі другого туру Ліги чемпіонів продовжаться 14 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів 1/4 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу. Також ми розповідали про перебіг матчів четвертого туру Української Прем’єр-ліги.