Українська Прем’єр-ліга: «Минай» у гостях здолав «Інгулець»

Поєдинок проходив у селищі міського типу Петрове на Кіровоградщині

В розіграші Української Премєр-ліги пройшов заключний матч четвертого туру. У поєдинку сусідів по турнірній таблиці «Інгулець» зійшовся з «Минаєм». Кожна з команд прагнула здобути першу в новому сезоні перемогу.

У понеділок, 12 вересня, у селищі Петрове відбувся поєдинок «Інгулець» - «Минай». Цим матчем завершувалась ігрова програма четвертого туру Української Прем’єр-ліги.

Інгулець: Паламарчук, Нагієв, Поспєлов, Ченбай, Смоляков, Кучеренко, Одарюк, Клименко, Коробенко, Запорожець, Сітало.

Запасні: Кучер, Архипчук, Марусич, Козак, В. Блізніченко, Головкін, Сидоренко, Павлов, Резепов.

Минай: Бандура, Гончар, Горін, Нємчанінов, Трубочкін, Вітенчук, Воробчак, Хахльов, Твердохліб, Кулієв, Вишневський.

Запасні: Кемкін, Пеньков, Байдал, Касімов, Паламар, Чуєв, Колесник, Кравчук, Голуб, Рогозинський, Селезньов, Дмитрук.

Перебіг матчу

Команди почали зустріч без розвідки. Гравці «Інгульця» і «Миная» настільки поспішали забити, що вже на перших хвилинах декілька разів потрапляли в офсайд. На 18-й хвилині гості відкрили рахунок. Хахльов з лівого флангу навісив до штрафного майданчика, Твердохліб увірвався у вільну зону і головою переправив м’яч у ворота господарів поля. Після голу «Минай» відійшов на свою половину поля, зосередившись на обороні власних воріт. У гравців «Інгульця» не виходило подолати масований захист суперника. На 43-й хвилині Клименко зіштовхнувся з Нємчаніновим, впав у штрафному майданчику «Миная» і вимагав пенальті. Арбітриня матчу Анастасія Романюк мала свій погляд на ситуацію і показала гравцю «Інгульця» жовту картку за симуляцію.

На початку другого тайму «Минай» намагався довше тримати м’яч, аби завадити «Інгульцю» налагодити гру в атаці. І така тактика принесла результат. «Інгулець» нічого не створив біля воріт суперника, а на 60-й хвилині пропустив вдруге. «Минай» провів контратаку, Гончар навісив з правого флангу, а Хахльов  ударом в дотик зробив рахунок у матчі 0:2.

«Інгулець» спробував прорватись до штрафного майданчика суперника за рахунок довгих навісних передач. Оборона «Миная» діяла чітко та злагоджено і ліквідувала всі загрози своїм воротам. На 88-й хвилині гості пропустили швидку атаку. Воротар «Миная» пішов на перехоплення та зіграв руками за межами штрафного майданчика. Арбітриня вилучила Бандуру, а у ворота встав резервний голкіпер команди Кемкін. Козак зі штрафного пробив на силу. М’яч по дорозі влучив у когось з гравців, змінив траєкторію і влетів у сітку. А от на те щоб врятувати матч у «Інгульця» не вистачило часу.

• Інгулець — Минай 1:2 (Козак, 90+1 - Твердохліб, 18, Хахльов, 60).

Завдяки перемозі «Минай» піднявся на дев’яту сходинку турнірної таблиці УПЛ. «Інгулець» з двома балами в активі посідає 12-те місце. Команда випереджає інших невдах початку сезону – «Чорноморець», ФК «Львів», «Кривбас» та «Ворсклу».

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів шостого туру чемпіонату Італії з футболу. Також ми розповідали про перебіг поєдинків четвертого туру Української Прем’єр-ліги.