Ліга чемпіонів: «Баварія» здолала «Барселону»

Поєдинок проходив у Мюнхені

У Лізі чемпіонів проходять матчі другого туру групового етапу. В гості до «Баварії» завітала «Барселона». Цікавості протистоянню додавала присутність у складі «Барселони» Роберта Левандовські, який протягом багатьох років захищав клубні кольори «Баварії».

У вівторок, 13 вересня, «Баварія» в матчі другого туру Ліги чемпіонів приймав «Барселону». В гості до колишнього клубу завітав Роберт Левандовські.

Склади команд

Баварія: Ноєр, Павар, Упамекано, Ернандес, Девіс, Кімміх, Забітцер, Сане, Мюллер, Мусіала, Мане.

Запасні: Ульрайх, де Лігт, Гнабрі, Горецка, Шупо-Мотінг, Гравенберх, Тель, Мазрауї, Станішич.

Барселона: тер Штеген, Роберто, Араухо, Крістенсен, Алонсо, Гаві, Бускетс, Педрі, Рафінья, Левандовські, Дембеле.

Запасні: Пенья, Тенас, Бельєрін, Піке, Фаті, Торрес, Депай, Альба, Кесс’є, де Йонг, Гарсія, Бальде.

Перебіг поєдинку

«Баварія» з перших хвилин намагалась захопити ініціативу і вести гру першим номером. Господарі тиснули на оборону суперника і ледь не проспали атаку «Барселони». Педрі з-під захисника пробив низом – Ноєр ногами парирував удар. На 18-й хвилині першу нагоду забити своїй колишній команді втратив Левандовські. Форвард «Барселони» метрів з десяти пробив над поперечиною. Через дві хвилини пошкодження отримав Павар і поступився місцем на полі Мазрауї.

На 30-й хвилині свій перший гострий момент створили господарі. Забітцер з лінії штрафного майданчика пробив повз ліву стійку воріт «Барселони». Через 10 хвилин Мюллер і Мане завадили один одному завдати удару і випустили м’яч за межі поля.

На другий тайм замість Забітцера у складі «Баварії» вийшов Горецка. Через кілька секунд після поновлення гри  Рафінья пробив поруч зі штангою воріт «Баварії». На 51-й хвилині господарі поля відкрили рахунок. Кімміх подав кутовий з лівого флангу, Ернандес відірвався від опіки і головою спрямував м’яч у ворота «Барселони». Пройшло чотири хвилині і рахунок став 2:0. Сане по центру увірвався у штрафний майданчик і проштовхнув м’яч повз тер Штегена.

На 63-й хвилині у «Барселони» була можливість скоротити відставання. Левандовські вивів партнера на ударну позицію, але Педрі влучив у штангу. «Баварія» не відійшла на свою половину поля. Господарі застосовували проти суперників високий пресинг, не дозволяючи гравцям  «Барселони» вільно приймати та обробляти м’яч. Господарі цілком контролювали ситуацію і завершили поєдинок перемогою.

• Баварія — Барселона 2:0 (Ернандес, 51, Сане, 54).

Турнірне становище

«Баварія» здобула другу перемогу у Лізі чемпіонів і одноосібно очолила Групу С. В активі «Барселони» та «Інтера» по три очки. Замикає турнірну таблицю чеська «Вікторія».

Група С
Група С

Матчі другого туру Ліги чемпіонів продовжаться 14 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів 1/4 фіналу чемпіонату Європи з баскетболу. Також ми розповідали про перебіг матчів четвертого туру Української Прем’єр-ліги.